Angle down Atgal

Už 585 do­le­rius nak­čiai – poil­sis bur­bu­le dramb­lių ap­sup­ty­je

Tai­lan­das ži­no­mas kaip įkve­pian­čios gam­tos, įspūdin­go kraš­to­vaizd­žio ir pui­kaus oro ša­lis. Ne­nuos­ta­bu, kad tos prie­žas­tys le­mia, jog šis gam­tos kam­pe­lis tam­pa poil­siau­tojų ato­stogų kryp­ti­mi. No­rint natū­ra­lumą pa­jus­ti dar la­biau, tu­ris­tai kvie­čia­mi ap­si­sto­ti bur­bu­le – poil­sia­vietė­je, ap­sup­to­je džiung­lių ir… dramb­lių.

„The Anantara Golden Triangle Elephant Camp & Resort“ įsikūręs Šiaurės Tailande. Šie kambariukai vadinami džiunglių burbulais. Iš šių burbulų svečiai gali mėgautis nuostabia gamta be jokių apribojimų – viskas permatoma ir atvira.

Kiekviename šių 22 kv. m kambarių yra didžiulė patogi lova. Be abejo, viduje yra ir vonios kambarys, tik jis nevaiskus.

Poilsiavietės svečiams nereikia patiems eiti vakarienės – ją atneša personalas, kad turistai galėtų netrukdomai mėgautis gamtos grožiu, garsais ir stebėti dramblių gyvenimą. Jų čionai yra apie 60 – šioje vietoje buvo įkurdinti iš Tailando gatvių išgelbėti drambliai, kad galėtų laisvai ir patogiai gyventi gamtoje.

Dviem asmenims naktis šiame jaukiame gamtos kampelyje atsieina 585 dolerius. Be pagrindinių patogumų, į kainą įeina pietų krepšelis, minibaras ir 24 valandų maisto užsisakymo paslaugos kambaryje, kavos ir arbatos gamybos ypatumai.

Parengta pagal Boredpanda.com

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite