Angle down Atgal

„Utenos trikotažas“ tiesia pagalbos ranką – išdalino maisto paketus sunkiai besiverčiantiems žmonėms

Lietuvoje besitęsiant koronaviruso krizei, bendrovė „Utenos trikotažas“ prisijungė prie SBA grupės iniciatyvos padėti sunkiai besiverčiantiems gyventojams.

Įmonės savanoriai kartu su Utenos rajono savivaldybės administracijos socialiniais darbuotojais maistu aprūpino 80 sunkiai besiverčiančių Utenos rajono senjorų ir šeimų. Maisto krepšelyje buvo lašišų, grikių, sviesto, silkės, sūrio, riešutų, taip pat receptas bei produktai, reikalingi lęšių troškiniui pasigaminti. Paramos gavėjai krepšelyje rado ir citrinos bei arbatos imunitetui stiprinti, maisto papildų dviem mėnesiams.

„Jaučiame pareigą ir atsakomybę sunkiu metu padėti tiems, kuriems labiausiai reikalinga parama. (...) Sunkiu metu labai svarbu išlikti vieningiems ir dėmesingiems – padėti galime kiekvienas“, – sako „Utenos trikotažo“ generalinis direktorius Petras Jašinskas, pats tapęs vienu iniciatyvos savanorių.

Per mažiau nei savaitę buvo surinktos lėšos, suburtos savanorių komandos, suformuoti ir užsakyti paramai skirti pilnaverčio maisto paketai. Prie iniciatyvos prisidėjo tiek SBA grupės įmonės, tiek jų darbuotojai.

Iš viso SBA grupė nupirko daugiau nei 1000 maisto paketų, kurie per artimiausias dienas pasieks sunkiai besiverčiančius gyventojus ne tik Utenoje, bet ir Kaune, Klaipėdoje, Šilutėje, Raseiniuose ir Visagine – ten, kur veiklą vykdo SBA grupės bendrovės.

„Šiuo metu pagalba yra labai reikalinga. Utenos rajone turime ir vienišų senolių, kuriems kiekvienas išėjimas iš namų koronaviruso pandemijos laikotarpiu gali tapti lemtingu. Taip pat turime šeimų, kurios dėl krizės netenka pajamų, ypač tai jaučia gausios šeimos. Sulaukti tokios paramos yra ir pagalba, ir palaikymas – labai dėkojame visiems, kurie nelieka abejingi“, – už paramą dėkoja Inga Šakalienė, Utenos rajono savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja.

Anksčiau SBA įmonės susivienijo pagalbai medikams ir ligoninėms ir visoje Lietuvoje padovanojo daugiau kaip 15 tūkst. daugkartinių kaukių. Šiam tikslui „Utenos trikotažo“ darbuotojai savanoriškai sutiko dirbti sekmadienį, per kurį buvo pasiūta per 10 tūkst. veido kaukių. Iš viso paramos iniciatyvoms SBA įmonės jau skyrė per 60 tūkst. eurų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite