Angle down Atgal

„Utenos trikotažas“ steigia naują bendrovę

Pasaulinės mados akiratyje pozicijas stiprinantis „Utenos trikotažo“ inovatyvios aprangos ženklas „About“ žengia į naują vystymo etapą – juo rūpinsis naujai steigiama antrinė bendrovė ir tik šiam prekių ženklui suburta profesionalų komanda.

Naujai steigiamai bendrovei už nepriklausomo turto vertintojo nustatytą vertę bus parduodamos visos „About“ vystomų ženklų – „ABOUT Baltic Underwear“ ir „ABOUT The Sensology of Wear“ – teisės ir atsakomybė už jų vystymą tarptautiniu mastu. Komandai vadovaus patyrusi elektroninės prekybos ir skaitmeninės rinkodaros strategė Giedrė Vilkė. Jai, kaip nurodoma „Utenos trikotažo“ bendrovės pranešime, priklausys ir 20 proc. steigiamos antrinės bendrovės akcijų, apmokamų piniginiais įnašais.

„Bendrovės valdyba priėmė ambicingą sprendimą – beveik dešimtmetį kurtą prekių ženklą pakelti į naują lygmenį. Siekiant maksimaliai įdarbinti sukauptą įdirbį, nusprendėme pritaikyti startuoliams būdingą verslo filosofiją: greitus, kūrybiškus ir drąsius sprendimus. Neabejoju, kad savarankiška, bet visapusišką „Utenos trikotažo“ paramą turinti komanda su patyrusiu lyderiu netruks nustebinti reikšmingais pasiekimais“, – sako „Utenos trikotažo“ vadovas Petras Jašinskas.

„Utenos trikotažas“, kaip teigiama pranešime, taps strateginiu naujosios bendrovės partneriu – pagal dvišalę sutartį teiks gamybos-tiekimo paslaugas ir rinkos sąlygomis finansuos bendrovės veiklą pagal verslo plane numatytą poreikį.

Numatoma, kad antrinės bendrovės steigėjai akcininkų sutartimi numatys galimus susitarimus dėl pasirinkimo sandorių, t.y., esant tam tikroms sąlygoms, „Utenos trikotažas“ įsipareigos perduoti mažumos akcininkui iki 10 proc. turimų antrinės bendrovės akcijų, taip pat turės teises ir pareigas išpirkti mažumos akcininko turimas akcijas.

SBA grupės bendrovės „Utenos trikotažas“ kuriamam prekių ženklui „About“ su savo išskirtiniais drabužiais pavyko atverti prestižinių prekybos centrų duris visame pasaulyje: jais sėkmingai prekiaujama „KaDeWe“ Vokietijoje, „Le Bon Marche“ Prancūzijoje, „Shinsegae“ Pietų Korėjoje, „Framework“ Japonijoje, „Need Supply Co“ JAV. Lietuvių gaminiais taip pat prekiauja globali prabangios mados elektroninės prekybos platforma „Matchesfashion“.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite