Angle down Atgal

Utenos policijoje - artimesnė pažintis su pareigūno kasdienybe

Balandžio 17 d. Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko atvirų durų dienos renginys. Buvo kviečiami visi vyresniųjų klasių moksleiviai, ypač abiturientai, kuriems netrukus reikės pasirinkti profesiją, mokymosi įstaigą.

Renginio metu Lietuvos policijos mokyklos atstovas moksleivius buvo supažindino su stojimo į Lietuvos policijos mokyklą sąlygomis, keliamais reikalavimais, norint studijuoti šią profesiją bei pačias studijas. Atvykę atstovai iš Lietuvos kriminalinės policijos biuro, Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“, Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro supažindino su darbo specifika bei reikalavimais dirbantiems jų įstaigose. Demonstravo įvairius policijos darbe naudojamus tyrimo metodus tiek praktiškai, tiek rodydami video įrašus. Utenos aps. VPK kieme, visi norintys iš arčiau galėjo apžiūrėti Lietuvos kelių policijos tarnybos atstovų pristatytą tarnybinį automobilį „AudiA6 quattro“. Utenos aps. VPK kinologas pasirodė su keturkoju kolega, kuris besąlygiškai klausė ir vykdė komandas, net jei jos rodomos tiesiog rankos gestu.

Jauniesiems renginio dalyviams buvo atsakyta į jiems rūpimus klausimus apie policininko profesiją bei tarnybą, vyko diskusijos.

Dėkojame visiems pareigūnams, pristačiusiems savo veiklą ir visiems renginyje dalyvavusiems.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite