Angle down Atgal

Utenos policija įspėja: būkite budrūs, pasirūpinkite turto saugumu Vėlinių metu!

Utenos krašto gyventojai raginami būti budriais ir dėmesingais, mat šventiniu laikotarpiu padaugėja vagysčių iš butų, privačių namų, ūkinių patalpų, automobilių, perspėja Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas/

Vagystės atveju netenkama vertingų daiktų (pinigų, mobilaus ryšio telefonų, dokumentų, juvelyrinių dirbinių, kompiuterių, buities ir ūkio darbams skirtų prietaisų, įrankių ir kt.), patiriama didelė materialinė žala.

Policija įspėja gyventojus – pasirūpinkite turto saugumu! Išeinant iš namų atidžiai patikrinkite ar užrakintos durys, ar sandariai uždaryti langai, balkono durys, nepalikite namų be priežiūros. Esant galimybei prie namų įsirenkite vaizdo stebėjimo kameras, pasirūpinkite kokybišku būsto ir prieigų apšvietimu, aktyviai bendraukite su kaimynais, keiskitės informacija, siekiant išvengti vagysčių.

Pasirūpinkite automobilio ir asmeninių daiktų saugumu. Automobilį stenkitės palikti gerai apšviestoje, saugioje vietoje. Užrakinkite ir patikrinkite ar tikrai veikia centrinis užraktas. Nepalikite jame vertingų daiktų. Saugokite prie savęs turimus asmeninius daiktus, rankines.

Pastebėjus įtartinus asmenis, vykdomus teisės pažeidimus ar nusikalstamas veikas nedelsiant praneškite policijai skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112!

Informuojame, kad spalio 30-31 dienomis Utenos policijos bendruomenės pareigūnai su policijos rėmėjais vykdys prevencines priemones dėl vagysčių prevencijos, konsultuos gyventojus dėl turto apsaugos šalia Kristaus Žengimo į dangų bažnyčios esančių kapinių, Rašės kapinių esančiose automobilių stovėjimo aikštelėse, Utenos miesto prekybos centrų aikštelėse, gėlių ir žvakių pardavimo vietose Utenos mieste.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite