Angle down Atgal

Utenos pareigūnus pasiekė gyventojo padėka

Utenos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą pasiekė gyventojo padėka.

Vyro padėka skirta Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus Kelių patrulių būrio specialistui Gediminui Kvikliui ir vyriausiajai patrulei Sandrai Ramelienei (tekstas netaisytas):

„Noriu dar kartą labai padėkoti Utenos policijai, konkrečiai Jūsų kolegoms, patruliams Gediminui ir Sandrai, kurie labai operatyviai ir geranoriškai padėjo man kuo greičiau pasiekti Santaros klinikas, kur man dėl didelio sužeidimo buvo operatyviai suteikta reikalinga pagalba.

Jūsų kolegos buvo labai mandagūs, paslaugūs ir geranoriški. Labai smagu matyti tokius žmones, dirbančius Lietuvos policijoje! Tai įkvepia žygiams (gerąja prasme), tai leidžia praktiškai pamatyti kaip keičiasi Lietuva ir mūsų kasdienybė.

Man teko gyventi dalį sąmoningo gyvenimo sovietinės Lietuvos laikais, kažkiek teko susidurti su tuometine milicija, teko nuo ankstyvų 90-ųjų matyti policiją tolimesniame užsienyje – Skandinavijos šalyse, kitur, todėl turiu galimybę lyginti ir matyti pozityvų virsmą. Tai ypač džiugina!

Šaunuoliai Jūsų kolegos, geriausi linkėjimai jiems ir Lietuvos policijai!“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite