Angle down Atgal

Utenoje bus statomas keturių žvaigždučių viešbutis

Utenos rajono savivaldybės administracijoje Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas priėmė UAB „V& S International Group“ valdybos pirmininką Valdą Trinkūną. UAB „V& S International Group“ miesto centre planuoja statyti keturių žvaigždučių 130 vietų, 65 kambarių viešbutį su restoranu ir konferencijų sale.

Investicija į viešbutį siektų per 3 mln. eur., būtų sukurta 30 naujų darbo vietų.
Susitikime su investuotoju dalyvavo mero pavaduotojas Vitalijus Šeršniovas, savivaldybės administracijos direktorius Audrius Remeikis, savivaldybės Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Romualda Serbentienė.
Pokalbio metu V. Trinkūnas pasidalijo mintimis apie viešbučio statybą, pabrėždamas, kad tai ilgai atsiperkanti investicija, aptarė su rajono vadovais kai kurias svarbias detales ir įsipareigojimus.
„Viešbutis miestui yra gyvybiškai svarbus. Pastačius jį Utenai atsivertų daugiau galimybių, – akcentavo A. Katinas. – Viešbutis taptų viso regiono strateginiu objektu, dėl to pagyvėtų turistinė, sportinė, kultūrinė veikla“.
Viešbutis bus statomas prie J. Basanavičiaus ir Maironio gatvių sankirtos, uteniškių vadinamojoje „pieninės“ aikštelėje. Pastatas iškils 0,55 ha plote, jo bendras plotas sieks 2.845 kv. m. Pagal su UAB „V&S International Group" pasirašytos sutarties sąlygas viešbučio statybų pradžia numatyta 2020 metais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite