Angle down Atgal

Uosto direkcija: tarša Žiemos įlankoje likviduota

Antradienį, apie vidurdienį, Klaipėdos uosto Žiemos įlankoje galutinai užbaigti taršos likvidavimo darbai, pranešė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija. 

Iš viso Žiemos uosto įlankoje surinkta apie 140 kub. m užteršto vandens. Vykdant taršos likvidavimo darbus panaudota ir perduota utilizuoti 316 m absorbcinių bonų.

„Noriu padėkoti visiems dirbusiems bei talkinusiems šioje operacijoje – Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos specialistams, Jūrų gelbėjimo koordinavimo centro, Karinių oro pajėgų, Valstybės sienos apsaugos tarnybos pajėgoms, aplinkosaugininkams“, – sako Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

Naftos produktų dėmė uosto akvatorijoje buvo pastebėta ankstų sekmadienio rytą. Apie įvykį buvo informuotos atsakingos institucijos, nedelsiant buvo išsiųstas teršalams rinkti skirtas Uosto direkcijos kateris „Zunda“, Žiemos uosto įlanka buvo užtverta bonomis. Papildomai buvo pasitelktas Uosto direkcijos narų ir naftos surinkimo laivas „Naras“.

Nustatyta, kad į aplinką pateko dyzelinas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite