Unikaliame bėgime į „Europos“ dangoraižį triumfavo stajeris ir triatlonininkė

Vilnius

Gedimino Savickio (ELTA) nuotr

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt

191912

Šeštadienį Vilniuje šeštą kartą surengto unikalaus bėgimo į „Europos“ dangoraižį nugalėtojais tapo ilgų nuotolių bėgikas Lukas Tarasevičius ir triatlonininkė Inga Paplauskė.

Bėgime į 31 dangoraižio aukšte esančią terasą triumfavęs L. Tarasevičius superfinale, kuriame varžėsi 10 geriausių vyrų, finišavo per 3 min. 24 sek.

Antrąją vietą vyrų varžybose užėmė Vaidas Žlabys (3.37,5), trečiąją – Tomas Burbulis (3.37,7).

Moterų superfinale antrą kartą iš eilės nugalėjo triatlonininkė I. Paplauskė („TRItonas“, 3.42,0). Antrąją vietą užėmė jos komandos draugė Ieva Urbonavičiūtė (3.55,7), trečiąją – Inga Cimarmanaitė (4.02,2).

Pirmajame etape, kuriame startavo visi dalyviai, geriausius rezultatus pasiekė V. Žlabys (3.21,1), L. Tarasevičius (3.22,8) ir Žygimantas Malinauskas (3.28,1). Tarp moterų pirmavusios I. Paplauskės rezultatas buvo 3 min. 46,1 sek.

Šeštą kartą surengtą bėgimą inicijavo Lietuvos bėgimo taurė kartu su nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ bei renginius organizuojančia „Hanner Up“ komanda.

Laimėtojai buvo apdovanoti piniginiais prizais bei rėmėjų įsteigtomis dovanomis.

Šio bėgimo moterų rekordas nuo 2007 metų priklauso olimpinei prizininkei penkiakovininkei Laurai Asadauskaitei-Zadneprovskienei – 3 min. 28,6 sek. Vyrų rekordas taip pat buvo pasiektas 2007 metais. Jis priklauso Vitalijui Gorlukovičiui (2 min. 55,6 sek.).