Angle down Atgal

Ukrainos žiniasklaida: Ukraina tikriausiai laimėjo mūšį dėl Charkivo

Rusijos kariai tikriausiai nusprendė visiškai pasitraukti iš savo pozicijų Charkivo apylinkėse dėl Ukrainos kontrpuolimo ir riboto pastiprinimo skaičiaus. Taip teigiama naujoje Karo studijų instituto (JAV) ataskaitoje, rašo UNIAN. 

Kaip rašo Ukrainos žiniasklaida, Rusijos daliniai pastarosiomis dienomis, išskyrus kai kurias išimtis, nebandė atsilaikyti prieš kontratakuojančias Ukrainos pajėgas.

Maskva orientuojasi į tvarkingą pasitraukimą ir teikia pirmenybę rusų grįžimui namo, prieš leisdama įgaliotosioms pajėgoms įžengti į Rusiją, o ne bandyti išsilaikyti šalia miesto. Atrodo, kad Ukraina laimėjo mūšį dėl Charkivo, teigia analitikai.

„Ukrainos pajėgos neleido Rusijos kariams apsupti, juo labiau užimti Charkivą, o paskui išvijo juos iš miesto, kaip tai darė su Rusijos kariais, bandančiais užimti Kyjivą“, – sakoma pranešime.

Rusijos kariuomenė taip pat bandė puolimą iš Iziumą, bet nesėkmingai. Nedidelės apimties ir nesėkmingos atakos pietiniame atbrailos gale netoli Donecko tęsėsi, bet be realios pažangos. Pagrindinės rusų pastangos vis dar yra bandymai apsupti Severodonecką ir Lisičanską iš šiaurės ir pietų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite