Angle down Atgal

Ukmergės savivaldybės vadovai sveikino socialinius darbuotojus su profesine švente

Rugsėjo 27-oji- Socialinių darbuotojų diena. Šią dieną Ukmergės rajono savivaldybės socialinių paslaugų įstaigose netrūko malonaus šurmulio, nuoširdžių sveikinimų ir juoko.

Savivaldybės meras Rolandas Janickas, mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė, administracijos direktorius Darius Varnas ir jo pavaduotoja Dalė Steponavičienė bei Socialinės paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičienė padėką ir pagarbą rajono socialiniams darbuotojams išreiškė trumpai juos aplankydami ir įteikdami simbolines dovanas.

Savivaldybės vadovai suspėjo paspausti rankas socialiniams darbuotojams Ukmergės nestacionarių paslaugų, VšĮ Ukmergės šeimos, Ukmergės globos centruose, Deltuvos Švč. Trejybės parapijos senelių namuose, Želvos parapijos katalikiškuose senelių ir Jasiuliškių socialinės globos namuose bei Ukmergės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje.

Šešiems socialiniams darbuotojams buvo įteiktos Mero padėkos už kasdienį rūpinimąsi žmonėmis, už kūrybiškumą, organizuotumą bei atsakingumą savo darbe.

Mero padėkos skirtos:

Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centro darbuotojoms:

- atvejo vadybininkei Sigitai Mulevičiūtei, už inovatyvių metodų taikymą, aukštą motyvaciją bei sėkmingai ir sumaniai įvykdytas užduotis.

- socialinei darbuotojai Ingai Ostrauskienei už atsakingą požiūrį į atliekamas užduotis, puikius profesinius gebėjimus, pavyzdingą darbą.

- socialinio darbuotojo padėjėjai Daivai Dalinkevičienei už parodytą iniciatyvą, asmeninį indėlį ir pastangas, tikslingą ir nuoseklų metodų taikymą padedant neįgaliesiems.

Ukmergės globos centro darbuotojoms:

- socialinei darbuotojai Jovitai Stamulienei už novatorišką požiūrį į socialinį darbą, kūrybiškumą ir nenuilstantį rūpestį globotiniais ekstremaliosios situacijos ir karantino metu.

- Ukmergės socialinio darbuotojo padėjėjai Gustei Mikelytei už organizuotumą, jautrumą ir atsakingą darbą ekstremaliosios situacijos ir karantino metu.

Ukmergės rajono savivaldybės administracijos Deltuvos seniūnijos

socialinei darbuotojai Evelinai Markevičienei už  aukštą motyvaciją, atsakingą požiūrį į atliekamas užduotis, puikius profesinius gebėjimus, pavyzdingą darbą.

Dar kartą sveikiname  savo socialinius darbuotojus ir linkime visuomet rasti jėgų ir noro mėgautis savo darbu, sušildyti kitų gyvenimus nuoširdžia šypsena, tvirtu palaikymu ir visokeriopa pagalba.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite