Angle down Atgal

Ukmergės rajono savivaldybėje prasidėjo rinkimai

Vasario 27-ąją, trečiadienį, prasidėjo savivaldybių tarybų ir merų rinkimų išankstinis balsavimas, kuris vyksta ir šiandien.

Pati pirmoji Ukmergėje balsavo Ukmergės rajono savivaldybės rinkimų komisijos narė Nina Lilia Galickė.

Balsavimas iš anksto Ukmergės rajone vyksta Ukmergės rajono savivaldybės administracijos pastate (Kęstučio a. 3, Ukmergė, I-ojo aukšto posėdžių salėje) nuo 8.00 val. iki 20.00 val. Iš anksto balsuoti gali tie rinkėjai, kurie rinkimų dieną neturės galimybės balsuoti rinkimų apylinkėje.
Rinkėjai, kurie balsuos iš anksto, rinkimų komisijai turi pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Kiekvienas balsavęs rinkėjas gauna voko priėmimo kvitą su užklijuotu specialiu ženklu.

Pirmąją išankstinio balsavimo dieną iš viso sulaukta 290, o šiandien iki pietų balsavo 222 rinkėjai.

Ukmergės rajone iš anksto balsuoti žmonės galėjo ir specialiai balsavimui sudarytuose punktuose: Jasiuliškių socialinės globos namuose ir VšĮ Ukmergės ligoninėje. Čia balsuoti galėjo tik tie rinkėjai, kurie dėl sveikatos būklės ar amžiaus yra sveikatos priežiūros, socialinės rūpybos ar globos įstaigose ir todėl negali atvykti balsuoti į rinkimų apylinkę.

Jasiuliškių socialinės globos namuose balsavimas vyko tik vieną dieną – vasario 27-ąją ir čia savo balsą atidavė 99 rinkėjai. Ukmergės ligoninėje pirmąją išankstinio balsavimo dieną, vasario 27-ąją, iš viso balsavo 26 rinkėjai. Kiek jų sulaukta šiandien (balsuoti galėjo iki 14 val.), paaiškės kiek vėliau, suvedus visus duomenis.

Primename, kad balsavimas namuose vyks kovo 1 – 2 d., o savivaldybių tarybų ir merų rinkimų dieną, t. y. kovo 3 d., rinkimų apylinkės dirbs nuo 7.00 iki 20.00 val.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite