Angle down Atgal

Ukmergės rajono abiturientams įteikti brandos atestatai (vaizdo įrašas)

Pasibaigus brandos egzaminų sesijai ir paskelbus paskutinių egzaminų rezultatus, Ukmergės rajono gimnazistams įteikti brandos atestatai.

Vidurinio mokslo baigimo pažymėjimus gavo 243 šiųmetinės laidos abiturientai. 109 Antano Smetonos, 94 Jono Basanavičiaus, 18 Želvos, 12 Taujėnų ir 10 Siesikų gimnazijų abiturientų. Net vienuolikos abiturientų žinios įvertintos šimtukais, dviem moksleiviams išduoti brandos atestatai su pagyrimu.

Daugiausiai šimtukininkų – net septynis - šiais metais turi Antano Smetonos gimnazija. Tai Justė Gladkauskaitė, Matas Nenorta, Gytis Oksas, Augustė Strumilaitė, Ieva Uselytė, Paulius Gilvydis bei Otilija Pažėraitė. Trimis šimtukininkais - Bernadeta Kalvelyte, Ignu Rozmanu ir Edvinu Bražinsku - didžiuojasi Jono Basanavičiaus gimnazija, o vieninteliu šimtukininku – Deividu Butkumi – Želvos gimnazija.

Dviem Antano Smetonos gimnazijos abiturientėms – J. Gladkauskaitei ir Erikai Klimantavičiūtei – išduoti atestatai su pagyrimu.

Informuojame, jog pagal nustatytą tvarką, norint gauti brandos atestatą būtina išlaikyti du brandos egzaminus. Vienas iš jų privalomas – lietuvių kalbos ir literatūros. Be šio egzamino abiturientas gali rinktis ir laikyti ne daugiau kaip šešių dalykų brandos egzaminus ir brandos darbą.

Pagyrimo raštas išduodamas tiems abiturientams, kurie turi visų individualaus ugdymo plano dalykų ir mokyklinių brandos egzaminų įvertinimus ne žemesnius kaip 9 balai ir yra išlaikę bent vieną valstybinį brandos egzaminą bei turi ne žemesnius kaip 86 balų visų laikytų valstybinių brandos egzaminų įvertinimus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite