Angle down Atgal

Ukmergės miestas kol kas nebus uždarytas

Nuotoliniame Vyriausybės COVID-19 sukeltos situacijos valdymo komiteto posėdyje nutarta kol kas Ukmergės miesto neuždaryti ir netaikyti asmenų judėjimo apribojimų. Tačiau ukmergiškių prašoma susilaikyti nuo visų nebūtinų kelionių ir judėjimo po miestą. Kitų miestų gyventojai taip pat raginami susilaikyti nuo nebūtinų vizitų į Ukmergę, kurioje fiksuojama daug koronaviruso susirgimo atvejų, taip pat užregistruotos jau 3 mirtys.

„Policijos bus paprašyta itin griežtai ir nuolat tikrinti, ar asmenys, kurie turi būti saviizoliacijoje, to laikosi. Lygiai taip pat bus stebima, ar visi gyventojai laikosi karantino reikalavimų. Piktybiškai to nepaisantiems ar ignoruojantiems bus taikoma atsakomybė“, – sakė komiteto pirmininkas premjeras Saulius Skvernelis.

Sveikatos apsaugos ministerijai nurodyta plėsti ukmergiškių testavimo apimtį. Ukmergėje taip pat bus įsteigtas mobilusis patikros punktas. Vietos medikams, savanoriams, policijos pareigūnams, savivaldybės darbuotojams ir kitiems bus skirtos papildomos apsaugos priemonės.

Be kita ko, kaip praneša Vyriausybės spaudos tarnyba, suderinus su vietos savivaldybe, planuojama dezinfekuoti pagrindines miesto gatves ir kitas vietas.

Posėdyje pabrėžta, kad maisto ir kitų būtinųjų prekių tiekimui į Ukmergę nebus taikomi jokie ribojimai, tad žmonėms nėra ko nerimauti.

Komiteto pirmininkas premjeras S. Skvernelis taip pat nurodė atsakingoms institucijoms pasirūpinti apsaugos priemonėmis – kaukėmis, respiratoriais, akiniais, pirštinėmis ir kitkuo – ne tik Ukmergei, bet ir visai Lietuvai.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite