Angle down Atgal

Ukmergės ligoninėje visi skyriai jau dirba savo patalpose

Nuo šiandien, liepos 1 dienos, VšĮ Ukmergės ligoninėje visi skyriai dirba savo patalpose (iki šiol struktūra buvo perorganizuota).

Taip pat pilnu pajėgumu pradeda veikti Vaikų ligų skyrius, kuris kurį laiką, dėl karantino, nedirbo.

Priėmimo – skubiosios pagalbos skyriuje priimsime tiek suaugusius, tiek vaikus su/be COVID-19 virusą atitinkančiais simptomais.

Atkreipiame dėmesį, jog atvykus į Priėmimo – skubiosios pagalbos skyrių pirmiausia atliekamas pacientų rūšiavimas per prie durų esantį domofoną ir, priklausomai nuo skundų ir paciento būklės, pacientas priimamas patalpose pagal rūšiavimo kategoriją. Dėl to gali tekti kiek palaukti, kol būsite priimti.

Skubos tvarka stacionarizuojamiems pacientams (jei stacionarizuojama kartu su lydinčiu asmeniu – ir jam), turintiems COVID-19 virusą atitinkančius simptomus, atliekamas SARS-CoV-2 tyrimas ir, kol gaunamas atsakymas, pacientai stacionarizuojami po vieną izoliacinėse palatose, kur turi laikytis rekomendacijų dėl apsauginių veido kaukių dėvėjimo ir rankų plovimo, taip pat nevaikščioti po ligoninės patalpas.

Pacientų lankymas vis dar ribojamas – leidžiama lankyti tik terminalinės/sunkios būklės pacientus ir vaikus iki 14 metų amžiaus turint gydančio gydytojo leidimą.

Saugant visų sveikatą, visi asmenis, norintys patekti į VšĮ Ukmergės ligoninės patalpas, yra patikrinami prie įėjimų į pastatą (aiškinamasi, kokiu tikslu nori patekti, matuojama kūno temperatūra, apklausiama dėl COVID-19 viruso simptomų ir epidemiologinės anamnezės).

Visi asmenys, būdami VšĮ Ukmergės ligoninės patalpose, privalo dėvėti apsaugines veido kaukes.

Konsultacijų poliklinikoje registracija vykdoma tik telefonu arba internetu. Į patalpas įleidžiami tik užsiregistravę specialisto konsultacijai pacientai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite