Angle down Atgal

Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazija į gyvenimo kelią išleido 78-ąją abiturientų laidą

Liepos 27-ąją Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazija į gyvenimo kelią išleido 78-ąją abiturientų laidą. Gimnaziją šiais metais baigė 80 dieninio mokymosi ir 5 suaugusių grupės abiturientai.

Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas, sveikindamas abiturientus, palinkėjo jiems gerų studijų ir studentiško gyvenimo, o taip pat pakvietė po studijų grįžti į Ukmergės kraštą - čia dirbti, kurti ir gyventi.

Šiais metais „basanavičiukams“ sėkmingiausiai sekėsi laikyti valstybinius rusų kalbos (jo įvertinimų vidurkis -83 balai), geografijos (įvertinimų vidurkis - 68 balai) ir anglų kalbos egzamino (įvertinimų vidurkis - 62 balai) egzaminus.

Net 9 gimnazistų valstybinių brandos egzaminų darbai įvertinti aukščiausiu -100 balų įvertinimu. Daugiausiai – net 4 šimtukus už lietuvių kalbos, anglų kalbos, matematikos ir istorijos egzaminus gavo Pijus Brazinskas, 2 šimtukais, gautais už lietuvių kalbos ir biologijos egzaminus, gali didžiuotis Adelė Unikauskaitė, o po vieną šimtuką gavo Urtė Balčiūnaitė - už lietuvių kalbos egzaminą, Agata Pakėnaitė - už anglų kalbos egzaminą ir Mantas Zimblys – taip pat už anglų kalbos egzaminą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite