Angle down Atgal

Ukmergėje po savaitgalio atsirado naujai įrengtas pėsčiųjų takas

Ukmergėje, ties Žiedo gatvės 7-uoju numeriu pažymėtu daugiabučiu, po savaitgalio atsirado naujai įrengtas pėsčiųjų takas. „Tikiuosi, kad niekas iš praeivių neišsisuks kojos ir žmonės džiaugsis, jog daugiau nebereikės šioje vietoje pavasarį, nutirpus sniegui, ar po gausaus lietaus šlapti kojų“, - sakė šį taką nutiesęs ukmergiškis Darius.

Dar vasario mėnesį šis jaunas vyras kreipėsi į Ukmergės rajono savivaldybę, klausdamas, ar yra galimybė sujungti du pėsčiųjų takus ties Žiedo gatvės 7-uoju daugiabučiu. „Jei nėra darbo jėgos, pats tai galėčiau padaryti savo noru, atšilus orams. Tik duokite tam panaudoti senas, išardytas plyteles, kurios liks po miesto centre esančių erdvių sutvarkymo“ – tokio turinio žinutę parašė Darius į savivaldybės „Facebook" paskyrą.

Dėl įvairių susiklosčiusių aplinkybių (karantino, žmogiškojo faktoriaus ir t.t. ) pažadėtų plytelių Dariui teko laukti... pusę metų. Per tą laiką vyras net persikėlė gyventi į Vilnių, tačiau duoto pažado nepamiršo. Kai praėjusią savaitę sužinojo, jog prie minėto Ukmergės daugiabučio pūpso išversta krūva trinkelių, kurias čia atgabeno Ukmergės miesto seniūnijos darbuotojai, Darius sekmadienį grįžo į gimtajį miestą ir pirmą kartą gyvenime ėmėsi trinkelių klojėjo darbo.

„Pažadus reikia tęsėti. Esu žodžio žmogus. Dauguma mūsų yra tik mėgstantys pakomentuoti, pakritikuoti, bet nesiima jokių veiksmų, kad kažkas pasikeistų į gera. Gal tokiu mano pavyzdžiu dar kas nors paseks bei nutars pagražinti gimtąjį savo kraštą?

Prašiau ir tikėjausi gauti plytelių, o atvežė trinkelių. Nesu profesionalas. Tiesą sakant pirmą kartą gyvenime dėliojau trinkeles. Esu dėkingas draugei Linai ir mamai, kurios patalkino man. Su jų pagalba darbai užtruko apie penkias valandas. Per tą laiką susilaukiau nemažai žiūrovų ir praeivių dėmesio. Visiems sakiau, kad jei kas nepatiks – tiesiog apeikite aplinkui“, - teigė vyras.

Dėkojame Dariui už parodytą iniciatyvą, atkaklumą, sugaištą laiką ir kt. Kad būtų daug tokių pilietiškų ukmergiškių, tai tvarka mieste būtų pavyzdinė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite