Angle down Atgal

Ukmergėje darbą pradeda naujas seniūnas

Nuo ateinančio antradienio, gegužės 11 dienos, Ukmergės miesto seniūnijai pradės vadovauti naujas seniūnas – 47 metų Žilvinas Dirsė, laimėjęs balandžio 19-ąją įvykusį viešą konkursą į šias pareigas.   

Konkursas į Ukmergės miesto seniūnus buvo paskelbtas, kai šias pareigas ėjusi Zita Pečiulienė nuo kovo 1 dienos buvo perkelta į seniūno pavaduotojo pareigas.

Ž. Dirsė nuo 2019 metų sausio 29 dienos vadovavo Siesikų seniūnijai.

„Džiaugiuosi, kad dirbant Siesikų seniūnijos seniūnu pavyko įgyvendinti ne vieną svarbų projektą. Tai ir Siesikų naujųjų kapinių plėtra, Siesikų miestelio gatvių apšvietimo modernizavimas ir kt. Bendro tikslo siekimą ir efektyvų bendradarbiavimą su seniūnijos gyventojais rodo pasiekti rezultatai, seniūnija tapo tvarkingesnė, saugesnė, viešosios erdvės patrauklesnės“, - sakė Ž. Dirsė.

Vyras pasidžiaugė, kad ateina dirbti į Ukmergės miesto, kuriame vyksta inovatyvūs pokyčiai, tvarkomos gatvės, viešosios erdvės, renovuojama infostruktūra, seniūniją. Naujasis miesto seniūnas tęs čia jau pradėtus darbus.

„Taip pat sieksiu, kad bendruomenės, bendrijos, seniūnaičiai, nevyriausybinės organizacijos labiau, su didesniu noru ir efektyviai bendradarbiautų su seniūnija. Kartu tikrai daug gerų darbų galima nuveikti, jeigu tik išgirsime vieni kitus ir bendradarbiausime. Nuoširdžiai noriu, kad visuomenė, Ukmergės miesto gyventojai, pasitikėtų manimi ir mano komanda ir kad seniūnijos darbuotojai didžiuotųsi savo, kaip darnios komandos darbo pasiekimais“, - teigė Ž. Dirsė.

Iš Taujėnų seniūnijos Lėno kaimo kilusio ir čia su savo šeima gyvenančio Ž. Dirsės specialybė  yra veterinarijos gydytojas. Šią specialybę jis įgijo tuometinėje Lietuvos veterinarijos akademijoje (dabar – Lietuvos sveikatos mokslų universitetas). Pirmoji vyro darbovietė – bendrovė „Ukmergės pieninė“, čia dvejus metus dirbo veterinarijos gydytojo, atliekančio valstybinę veterinarinę priežiūrą, pareigose. Nuo 1999 metų vasario iki 2019 metų sausio mėnesio Ž. Dirsė dirbo vyriausiuoju veterinarijos gydytoju-inspektoriumi Ukmergės maisto ir veterinarijos tarnyboje.

Ž. Dirsė – daugiavaikis tėvas. Su bendraamže žmona Neringa susilaukė keturių sūnų. 28 metų Vytautas dirba Taujėnų girininkijos girininku, keturiais metais už jį jaunesnis Tautvydas baigė Kauno technologijos universitetą ir neseniai pardėjo dirbti elektronikos inžinieriumi Vilniuje, 8-metis Jonas yra Taujėnų gimnazijos pirmokas, o 4 metų Antanas - šios gimnazijos vaikų darželio auklėtinis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite