Angle down Atgal

„Ukmergė - lobių sala“

Minint Europos paveldo dienas, pradėtas jungtinis Ukmergės rajono savivaldybės, Ukmergės TVIC ir Ukmergės kraštotyros muziejaus žaidimas „Ukmergė - lobių sala“.

Kviečiame moksleivius, miesto gyventojus, miesto svečius keliauti į pažintį su lobių sala virsiančiu miestu.

ŽAIDIMO TIKSLAS: Ukmergės miesto lobis - senamiestis.

Ieškok paslėptų istorijų apie kiekvieną pastatą ir surink visą lobių skrynią. Didžiausias lobis – žinios. Todėl šiemet siūlysime atrasti Ukmergės lobius – vertingiausius kultūros paveldo objektus ir ne mažiau svarbius istorinę vertę turinčius statinius. Norime įtraukti į ilgalaikį ir išliekamą vertę turintį žaidimą, kurio tikslas kitaip pažinti miestą, interaktyviai praleisti laiką, bendradarbiauti, dirbti komandose, sužinoti, išmokti ir surinkti kuo daugiau informacijos apie kiekvieną miesto istoriją menantį pastatą.

PAŽINK IR PRAMOGAUK –ieškodamas paslėptų dvidešimt lobių dėžučių.

Prie kiekvieno žemėlapyje pažymėto pastato yra paslėpta lobių dėžutė. Joje pateikta informacija apie pastatą, jo pastatymo istoriją, kiti įdomūs faktai, knygelė radusiojo vardui įrašyti ir įsiamžinti „lobyje“. Lobių vietas surasti padės specialiai sukurtas stilizuotas Ukmergės žemėlapis, kurį galima gauti UTVIC Mūsų krautuvėlėje, Kauno g. 1, ir Ukmergės kraštotyros muziejuje, Kęstučio a. 9.

ŽAISK ATSAKINGAI: Žaidimas tęsis metus laiko, todėl prašome rastą lobį palikti tvarkingą toje pačioje vietoje kitiems lobių ieškotojams.

ŽAIDIMO KULMINACIJA: žinių patikrinimas.

Su lobiais surinktas žinias bus galima pasitikrinti rugsėjo 20 d. 13 val. ir 15 val. protų mūšyje, kuris vyks Kęstučio a. 2-2 (Ukmergės TVIC). Pagrindiniai klausimai bus sudaryti pagal informaciją, pateiktą lobių dėžutėse ir žemėlapyje. Registracija į protmūšį vyksta iki rugsėjo 18 d.; komandoje iki 6 asmenų, registracija – s.vitaite@ukmerge.lt. Planuojamas protmūšis orientuotas į dvi amžiaus grupes: progimnazijų (13 val.) ir gimnazijų moksleivius (15 val.)

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/1392204107596795/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite