Angle down Atgal

Ūkio ministras M. Sinkevičius JAV pristatys Lietuvos gyvybės mokslų sektorių

Birželio 18-23 dienomis ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius kartu su verslo ir mokslo delegacija bei VšĮ „Versli Lietuva“ atstovais su darbo vizitu lankysis Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV). Ūkio ministras pirmą kartą šalies istorijoje kviečiamas atidaryti didžiausią pasaulyje gyvybės mokslų forumą „BIO International Convention 2017“, taip pat esamiems ir potencialiems mokslo ir verslo partneriams pristatyti Lietuvos gyvybės mokslų sektoriaus potencialą ir plėtrą.

Gyvybės mokslų forumo metu vyks susitikimai su JAV, Japonijos, Belgijos, Indijos ir Vokietijos atstovais. Planuojama, kad iš viso į renginį susirinks daugiau kaip 20 tūkst. dalyvių iš 65 valstybių.

Vizito metu bus pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su verslo ir technologijų agentūra „Berlin Partner for Technologies“, kuri užtikrins glaudų dvišalį bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Vokietijos gyvybės mokslų srityje. Tikimasi, kad Lietuvai itin svarbios eksporto partnerės - Vokietijos - atstovų delegacija kitąmet vyksiančiame „Life Sciences Baltics 2018“ bus didžiausia iki šiol Lietuvoje apsilankiusi gyvybės mokslų delegacija iš šios šalies.

Lietuvos atstovai taip pat pakviesti į forumo „BIO International Convention 2017“ „Innovation Hubs“ sesiją, kurioje bus pristatoma mūsų šalies gyvybės mokslų sektoriaus infrastruktūra ir tarptautinio bendradarbiavimo potencialas bei Lietuvoje vyksiantis „Life Sciences Baltics 2018“ forumas.

„Esame pasirengę pristatyti Lietuvos pažangą gyvybės mokslų srityje ir pasiūlyti Lietuvoje sukurtus produktus bei paslaugas pasaulinei gyvybės mokslų rinkai“, - sako ūkio ministras M. Sinkevičius.

JAV taip pat numatyti ūkio ministro susitikimai su svarbiausiais „startuolių“ ekosistemos atstovais Silicio slėnyje bei inovatyviausiomis ir pasaulio dėmesį pritraukiančiomis įmonėmis, tokiomis kaip „Hyperloop One“.

„Siekdami į Lietuvą pritraukti pasaulinio lygio investicijų, esame parengę galimybių studijų, kurias pristatysime vizito metu“, - pabrėžia M. Sinkevičius.

Ūkio ministro M. Sinkevičiaus vadovaujama verslo ir mokslo delegacija lankysis ir viename geriausių pasaulio universitetų - Stanforde, kur su universiteto bendruomene diskutuos ir dalysis patirtimi, kaip skatinti jaunimo verslumą ir komercinti mokslines idėjas Lietuvai siekiant ambicingo tikslo - tapti Rytų Europos startuolių rojumi.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite