Angle down Atgal

Ugniagesius iškvietė kerštaudama

Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai sulaukia ir melagingų iškvietimų. Toks pastarosiomis dienomis buvo gautas iš Skaisčiūnų kaimo.

Dvidešimtmetė Marijampolės savivaldybės gyventoja, paskambinusi Bendruoju pagalbos telefonu, pranešė, kad jos draugas, gyvenantis Skaisčiūnų kaime, ketina nusižudyti. Esą jis atsuko dujų balioną, jaučiamas dujų kvapas.

Nurodytu adresu išskubėjo ugniagesių ir greitosios medicinos pagalbos ekipažai. Gaisrininkams duris atidarė pats neva žudytis ketinantis vaikinas. Jis buvo sutrikęs, sakė, kad apie jokį žudymąsi net negalvojo. Vyriškiui jokios pagalbos nereikėjo, dujų nuotėkio nebuvo.

Paaiškėjo, kad specialiąsias tarnybas iš keršto jam iškvietė draugė. Mergina tuo metu buvo Sasnavos miestelyje.

Ugniagesiai dėl melagingo pranešimo pradėjo administracinio teisės nusižengimo tyrimą. Medžiaga bus perduota teismui. Pasak Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektoriaus A. Girto, paprastai už tokius dalykus baudžiama nuo 200 iki 2000 eurų bauda.

Nemalonumų per kerštingą sugyventinį savaitgalį turėjo ir Kazlų Rūdos gyventoja. Vyriškis, už tai, kad draugė jo neįsileido į namus, padegė kieme stovėjusią pavėsinę. Statinys sudegė visiškai.

Namas priklauso Vilniuje gyvenančiam vyrui, kuris būstą nuomojo giminaitei. Pradėtas tyrimas, policijai padegėjas puikiai žinomas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite