Angle down Atgal

Ugniagesiai skubėjo gesinti įsiplieskusių liepsnų: vaikas papylė dezinfekcinio skysčio ir jį padegė

Dezinfekcinis skystis – degus, primena Valstybinė priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba. Skaudžios nelaimės šįkart išvengta tik per plauką.

Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 2-osios komandos ugniagesiams, kilus gaisrui viename iš Vytenio g. daugiabučių, šiandien teko gelbėti bute buvusį vaiką.

„Mums atvykus, iš penktojo aukšto rūko dūmai. Buto duris atidarė sutrikęs berniukas. Kambaryje degė lova“, – pasakoja šios komandos pamainos vadas Jonas Barsulis.

Kaip bute įsiplieskė ugnis? Paaiškėjo, kad lova užsiliepsnojo nuo dezinfekcinio skysčio, kurį papylęs ant grindų vaikas padegė.

Ugnies pliūpsnis pagavo ir jo paliktą 1 litro dezinfekcinio skysčio butelį. Berniukas bandė ugnį gesinti, net pylė vandens, bet liepsnos sutramdyti nepavyko. Ji plito dar sparčiau.

Laimei, iš gretimo namo, pastebėjus gaisrą, buvo laiku paskambinta telefonu 112. Pilietiškiems žmonėms laiku pastebėjus gaisrą ugniagesiams ugnį pavyko greitai nuslopinti. Sudegė lova, aprūko kambarys, bet vaikas, laimei, nenukentėjo.

Ugniagesiai primena, kad degias priemones ir degtukus būtina laikyti vaikams neprieinamose vietose. Tėvai turėtų pamokyti vaikus, ką daryti, jei bute kiltų gaisras, kad jie žinotų, jog reikia kuo skubiau išeiti iš degančio buto ir apie pavojų pranešti suaugusiems.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite