Angle down Atgal

Ugniagesiai pristatys tyrimo išvadas apie gaisrą Alytuje

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente penktadienį bus pristatytos tyrimo išvados apie gaisrą Alytuje esančioje padangų perdirbimo gamykloje „Ekologistika“.

Išvadas spaudos konferencijoje pristatys departamento direktorius Saulius Greičius, jo pavaduotojai Giedrius Sakalinskas ir Mindaugas Kanapickas.

Ten taip pat dalyvaus Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Algirdas Bautronis ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto Statybinių medžiagų ir gaisrinės saugos katedros vedėjas Ritoldas Šukys.

Departamentas pirmadienį pranešė pratęsiantis tyrimą dėl gaisro Alytuje dėl to, kad jį vykdanti darbo grupė surinko didelį kiekį medžiagos, kurią reikia įvertinti.

Siekiant įvertinti gaisro gesinimo organizavimą, darbo grupė buvo sudaryta spalio 31 dieną.

Gaisras Alytaus Pramonės rajone įsikūrusioje įmonėje „Ekologistika“ kilo spalio 16 dieną, ugniagesiai su ugnimi ir jos padariniais kovojo ilgiau nei savaitę.

Kaip skelbia departamentas, gaisrą Alytuje gesino per 320 ugniagesių. Ugniagesių pajėgos, padedančios likviduoti padarinius, iki šiol dirba buvusio gaisro vietoje.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite