Angle down Atgal

Ugniagesiai gesino gaisrus, teikė pagalbą

Pranešame, kad 2021 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 16 gaisrų, atlikti 22 gelbėjimo darbai.

Gaisrai

  1. 2021-03-11 d. gautas pranešimas, kad Musninkų sen., Musninkų mstl., Krunų g. kilo gaisras. Atvykus, vieno aukšto medinio namo kamine degė suodžiai, buvo uždūmintos patalpos. Pabudėta, kol suodžiai užgeso Išvėdintos patalpos. Dūmų detektoriaus nebuvo.
  2. 2021-03-11 d. gautas pranešimas, kad Širvintose, Taikos g. kilo gaisras. Atvykus, buvo uždūmintas dviejų aukštų mūrinio namo rūsys. Katilinės patalpoje smilko pelenai sukrauti prie krosnies. Išvėdintas rūsys.
  3. 2021-03-12 d. gautas pranešimas, kad Širvintose, Vilniaus g. dega vieno aukšto medinis namas, kuriame įrengti trys butai. Atvykus, iš vieno aukšto daugiabučio namo rūko dūmai. Pastato viduje buvo stiprus uždūminimas. Bute įrengtoje virtuvėje buvo apdegusi dujinė viryklė ir šalia jos esantis langas ir siena, degė medinė perdanga. Išdegė ir išardyta 1.5 m² medinės perdangos ir 1 m² tinko apdailos. Išvėdintos patalpos. Dūmų detektoriaus nebuvo.

Atlikti gelbėjimo darbai

  1. 2021-03-12 d. 14 val. 48 min. gautas pranešimas, kad Širvintose, I. Šeiniaus g. reikalinga pagalba patenkant į butą. Panaudojus parankines priemones patekta į butą pirmame aukšte. Įleisti policijos pareigūnai ir medikai.
  2. 2021-03-14 d. 21 val. 29 min. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Motiejūnų k., Tuopų g. reikalinga pagalba. Panaudojus buksyravimo lyną ištrauktas užklimpęs policijos automobilis.
  3. 2021-03-15 d. gautas pranešimas, kad Širvintose, Upelio g., į Beržės upelį teka naftos produktai. Šalia upelio ant grunto taip pat buvo matomos naftos dėmės. Atvykus, upelyje 1 m. atstumu nuo kranto, apie 4 m² plote buvo matomos naftos produktų dėmės. Panaudojus 0,5 l reagento “Čelendžer” teršalai neutralizuoti. Teršalų šalinimo darbus nuo grunto organizuos savivaldybės darbuotojai.

Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite