Angle down Atgal

Ugniagesiai gelbėjo ligonius, užuomaršas, girtuoklius

Šią savaitę Marijampolės regiono ugniagesiai didelių gaisrų neregistravo, tačiau gelbėjimo darbų buvo iki soties.

Pirmadienio rytą Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai sulaukė pagalbos prašymo iš Kalvarijos savivaldybės gyventojų. Aistiškių kaime, Aistos gatvėje, žmonės negalėjo prisibelsti į 83 metų gyventojo namus. Vyras gyvena vienas, baimintasi, kad jam sutriko sveikata. Atvykę ugniagesiai atidarė duris ir įleido medikus.

Greitosios pagalbos medikai prašė gelbėtojų Marijampolėje, R. Juknevičiaus gatvėje, iš buto išnešti ir įkelti į greitosios pagalbos automobilį ligonį.

Vilkaviškyje Birutės gatvės gyventojai prašė ugniagesių padėti įkelti sunkiasvorį ligonį į lovą.

Marijampolėje J. Ambrazevičiaus-Brazaičio gatvės gyventojai gaisrininkus kvietė išgirdę, kad kaimynų bute suveikė dūmų detektorius, jaučiasi dūmų kvapas. Atvykę ugniagesiai ant viryklės rado prisvilusį maistą. Puodas nukeltas, išvėdintos patalpos.

Antradienio naktį Vilkaviškio rajono Šeimenos seniūnijos gyventojai gelbėtojus iškvietė išsigandę, kad sutriko kaimyno sveikata. Ugniagesiai per langą pateko į žmogaus namą ir iš vidaus atidarė duris. Buvo įleisti medikai, policijos pareigūnai. Ant grindų miegojo neblaivus šeimininkas.

Pirmadienį Jurbarke gyvenantis vyriškis nusigando, kad gali iš balkono penktajame aukšte iškristi jo pažįstama moteris, kuri stipriai apsvaigusi nuo alkoholio. Ją dukra, kad neišeitų iš namų toliau gerti, užrakino bute. Moteriškė, vos pastovėdama ant kojų, pasiekė balkoną, persisvėrė per turėklus ir bandė nuleisti virvę, kad kas nors jai pririštų alkoholio.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite