Angle down Atgal

U-14 mergaičių žolės riedulio pirmenybėse šiaulietės pasipuošė sidabru ir bronza

Vilniuje vyko Lietuvos vaikų U-14 (mergaičių) žolės riedulio čempionato finalinis etapas. Šiaulių garbę gynė dvi Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos ekipos, kurios iškovojo sidabro ir bronzos medalius. Trenerė Angelė Bučmienė gyrė mergaites už puikų pasirodymą finaliniame etape ir apgailestavo, kad iki aukso pritrūko tik šiek tiek sėkmės.

Šiaulių Akademijos pirmoji komanda pateko į finalą, kur susitiko su Širvintų SC komanda. Pagrindinis laikas baigėsi be įvarčių ir, kad paaiškėtų nugalėtojas buvo mušami bulitai. Minimaliu rezultatu 1:0 laimėjo Širvintų komanda, o Amademijos pirmosios ekipos merginos pasipuošė sidabro medaliais.

Mažajame finale Šiaulių Akademijos antroji komanda susitiko su Panevėžio “Perkūno“ komanda ir šventė pergalę 2:0. Pergalė lėmė, kad šiaulietėms įteikti bronzos medaliai, o Panevėžio komanda užėmė kevirtą vietą.

„Labai džiaugiuosi už abi komandas, merginos žaidė labai gerai. Buvome pajėgios kovoti ir dėl aukso, tačiau finale pritrūko šiek tiek sėkmės. Turėjome progų, komanda žaidė gerai, aš galvoju, kad mums pakišo koją aikštė ir gal šiek tiek per didelis noras iškovoti tą pirmą vietą. Mes dar esame vaikai ir po truputį augame, tobulėjame, ateis ir mūsų laikas“,- pasakojo trenerė A.Bučmienė.

Geriausia Šiaulių žolės riedulio akademijos komandos žaidėja pripažinta Leonora Sutkutė, Akademijos antrojoje komandoje geriausios žaidėjos titulas skirtas Viktorijai Timinskaitei.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite