Angle down Atgal

Turnyras „Mažųjų krepšinis-2019“

Krepšinis turi nemažai savybių, kurios labai svarbios mūsų vaikų sveikatai. Jis ugdo ne tik fizinį aktyvumą, ištvermę, bet ir charakterį, pratina prie drausmės. Tai ir komandinis žaidimas, tad žaidėjams svarbus bendrauti, jausti atsakomybę dėl bendro tikslo ar rezultato.

Kovo 6 dieną Marijampolės lopšelis-darželis „Vaivorykštė“ suorganizavo Žaidimų sporto mokykloje Marijampolės savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigų priešmokyklinių grupių ugdytinių krepšinio turnyrą „Mažųjų krepšinis -2019“. Tradiciniu jau tampančiame turnyre dalyvavo 7 miesto ikimokyklinės įstaigos: lopšeliai-darželiai „Šaltinėlis“, ,,Varpelis‘‘, „Rūta“, „Šypsenėlė“, „Nykštukas“, „Rasa“, „Vaivorykštė“ ir Kalvarijos lopšelis-darželis „Žilvitis“.

Mūsų tikslas buvo sutelkti Marijampolės savivaldybės ikimokyklines įstaigas kartu populiarinti krepšinį, tobulinti komandinio žaidimo įgūdžius, propaguoti aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą. Visų komandų mažieji krepšininkai buvo vikrūs ir stengėsi kuo daugiau kartų įmesti kamuolį į krepšį. Tarp komandų vyko atkakli ir azartiška kova.

Varžybų nugalėtojais tapo „Vaivorykštės“ komanda, II vietos laimėtojai – „Šaltinėlio“ komanda, III vietą laimėjo „Rasos“ komanda. Prizines vietas užėmusios komandos buvo apdovanotos Marijampolės savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus įsteigta taure, medaliais. Visos komandos už įdomų ir technišką žaidimą buvo apdovanotos padėkos raštais ir dovanėlėmis. Mes džiaugiamės, kad šis turnyras subūrė tiek daug mažųjų krepšinio mylėtojų ir ugdė jų ryžtą, atkaklumą, užsispyrimą. Dėkojame už bendrystę ir pagalbą Marijampolės žaidimų sporto mokyklos pedagogų komandai.

Giedrė BAGDONIENĖ

Marijampolės lopšelio-darželio „Vaivorykštė“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Darželio archyvo nuotraukos

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite