Angle down Atgal

Turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ,,Adventur 2020“ pristatomas Tauragės kraštas

Šį savaitgalį, sausio 24-26 d., Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo, vykta Tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda ADVENTUR. 3-ioje salėje „Keliauk Lietuvoje“ Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ komanda kartu su Jurbarko, Šilalės ir Pagėgių savivaldybėmis pristato projektą „Karšuvos žiedas“.

Jungtinį keturių savivaldybių stendą jau pirmąją dieną aplankė rajonų vadovai, kraštiečiai, gausus būrys svečių.

Salėje „Keliauk Lietuvoje“ pristatomos rajonų turizmo ir aktyvaus laisvalaikio galimybės, kaimo turizmas, apgyvendinimo paslaugos, poilsinės, pažintinės bei edukacinės kelionės po Lietuvą.

Keturių savivaldybių - Tauragės, Jurbarko, Šilalės ir Pagėgių jungtiniame stende pristatomas projektas „Karšuvos žiedas“, kuris jungia keturių savivaldybių turizmo maršrutus. Parengti devyni įvairaus sudėtingumo maršrutai, kur susiduria trys Lietuvos regionai – Žemaitija, Mažoji Lietuva ir Aukštaitija, kur istorija dvelkia ne tik pilys ir piliakalniai, bet galima patirti daugybę įspūdžių bei sužinoti tai, apie ką galbūt nebūtum nė pagalvojęs. Tauragės krašto pažinimui skirti 5 turistiniai maršrutai, kuriuos aplankius galima pasimėgauti tiek kultūriniais, tiek gamtiniais krašto ištekliais.

Paroda vyksta UAB "Litexpo" - Lietuvos parodų ir kongresų centre, Laisvės pr. 5, Vilnius. Tauragiškių stendą rasite 3-ioje salėje, stendo Nr. 3.27.

Čia laukiami visi atvykstantys: tiek tauragiškiai, tiek svečiai iš kitų miestų ir šalių.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite