Angle down Atgal

Turiningas laikas bibliotekoje – Rudens atostogų stovyklėlė vaikams

Paskutiniąją spalio mėnesio savaitę mokiniai turėjo daugiau laisvo laiko, mat ugdymo įstaigose vyko Rudens atostogos. Skatinant turiningą, kūrybingą vaikų laisvalaikį atostogų metu, Šiaulių mesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale spalio 28–31 dienomis buvo organizuojama Rudens atostogų stovyklėlė 7–12 metų vaikams.

Kasdien, po 2 valandas, stovyklautojai išbandė įvairius užsiėmimus: kūrė, mokėsi, pramogavo, artimiau susipažino su bibliotekos veiklomis. Pirmąją dieną visi susipažinę vieni su kitais sudalyvavo interaktyvių žaidimų turnyruose, piešimo edukacijose. Antroji diena buvo ypač kūrybinga – visi buvo pakviesti į origami dirbtuvėles, kurių metu pasigamino sau spalvingas, talpias pieštukines. Trečiąją dieną organizuotas veidukų ir rankų dekoravimo užsiėmimas, kurio metu vaikai pasidabino spalvingais piešinėliais – ši veikla mažųjų lankytojų ypač mėgiama. Paskutinę stovyklėlės dieną vaikai apsilankė bibliotekos 3D filmo seanse ir žiūrėjo animacinį filmą „Krudžiai“.

Stovyklėlės metu netrūko puikių emocijų, šypsenų – įvairiapusės veiklos bibliotekoje paįvairino mokinių atostogas, neleido nuobodžiauti ir suteikė galimybę susirasti naujų draugų. Visiems stovyklautojams buvo įteiktos padėkos ir pakviesta ir toliau lankytis bibliotekoje bei draugauti su knygomis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite