Angle down Atgal

Turgus pastatytas, tik niekas nežino kada bus atidarytas?

Tai yra skaitytojo nuomonė, už kurios turinį Etaplius.lt redakcija neatsako.

Kažin kodėl pas mūsų valdininkus įsitvirtino tokia mada, slėpti nuo savo piliečių vieną ar kitą informaciją?

Štai tik praėjus Melagių dienai įšėjau pasivaikščioti. Diena saulėta ir maloni. Gera matyti patvarkyta Dainų gatvę, dabar gyventojai laukia, kada pradės tvarkyti išlūžusius šaligatvius, kurie atrodo kaip iš po kokio karo. Priėjau labai gražų pastata su aukštai įškeltu užrašu „Lyros turgus “. Mano manymu, labai maloningai papuoštos vitrinos. Ir senoviškas arklio traukiamas vežimas stovi ir dailios karvutės maketas žiūri į gatvę. Bet turgus neveikia.

Pamačiau sėdintį vyrą ant šaligatvio prie pat dar neveikiančios parduotuvės sienos su pilna kišene ant krūtinės prikišta spalvotų pieštukų. Gal koks įnžinierius. Pasidomėjau jo, kada pradės veikti turgus? Atsakymas buvo trumpas – "kada nors pradės veikti?"

Ir ne tik man įdomu. Daug kas į turgų jau žiūri su pašaipa. Mosteli rankomis taip, jog gali suprasti, kad jis iš viso gali neveikti.

Toliau moterytės bulvare ant stalo pasidėjusios įvairių daržovių siūlo praeinantiems. Vėjas žvarbokas, geriau būtų prekiauti patalpose, bet kada bus toks malonumas, niekas nežino. Labai reikalinga informacija.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite