Angle down Atgal

„Tulpių mergaitė“ – unikalus projektas Lietuvoje

Nors už lango dar kalendorinė žiema, bet širdyje jaučiame pavasarį. Kiekvienas iš mūsų jau pagalvojame apie šiltesnius orus ir bundančią gamtą. Gėlių salonas „Glamelija“ šiais metais iš žiemos miego nubudo kaip niekad anksti. Sausio pradžioje pradėję kalbėti apie prasidėjusį tulpių sezoną salonuose, šiandien pristato dar vieną ne ką mažesnę sensaciją. Kartu su fotografe Jolanta Loseva bei suknelių kūrėja Dream up hand made / Judita Sedale šiandien pristato unikalų projektą „Tulpių mergaitė". Apie šio projekto kūrimo užkulisius ir netikėtumus Aliona Ušanoviene prabilo mūsų skaitytojams.

Papasakokite, prašau, plačiau, kodėl „Tulpių mergaitė“ ir ką norėta tuo pasakyti?

Kaip ir žadėjome, stebinsime naujais įdomiais projektais. Projektas „Tulpių mergaitė" gimė po mūsų publikacijų apie tulpių sezono pradžią mūsų gėlių salonuose. Dabar tulpėmis gėlių parduotuvėse jau nenustebinsi ir mes sugalvojome parodyti gėlių grožį kitaip. Kas gali būti gražiau ir švelniau už ilgaplaukę mergaitę pavasarinių gėlių apsuptyje su tulpių puokšte rankose ar įsegtu tulpės žiedu plaukuose? Ypač dabar, kai lauke taip pilka ir niūru, trūksta spalvų.

O kas pavasaris yra jums?

Pavasaris man – tai bundanti gamta. Su nekantrumu laukiu, kai mano gėlyne pražys pirmos pavasarinės gėlytės, kaip jis keičiasi kiekvieną dieną, žydintys krūmai ir medžiai, kurie man labai patinka, apsipila žiedais. Vaikystėje su mama ir broliu eidavome į mišką žibučių, dabar su savo vaikais važiuoju į mišką jomis pasigrožėti.

Ar tulpė tik pavasario pranašė?

Tulpių žydėjimo laikotarpis asocijuojasi su pavasariu ir gera nuotaika. Anksčiau tulpės pasirodydavo tik pavasarį gėlynuose prie namų. Ir įsigyti jų galima buvo irgi tik pavasarį. Dabar tulpių sezonas ilgesnis, nes tulpės auginamos šiltnamiuose, vežamos iš kitų šalių. Jau nesistebime, pamatę tulpių ir kitais metų laikais.

Koks pavasaris „Glamelijoje“?

Pasibaigus Valentino dienos šurmuliui, kurio akcentai širdelės ir raudonos rožės, mūsų gėlių salonai pasikeičia. Pasitinkame pavasarį, keisdami vitrinas švelnesniais atspalviais, pavasarinėmis gėlėmis, svogūninių gėlių vazonėliais. Ruošiamės Moters dienai – šventei, kurios neįsivaizduojame be populiariausių pavasarinių gėlių – tulpių. Tulpių turėsime pačių įvairiausių – klasikinių, pilnavidurių, papūginių, karpytų. Spalvų pasirinkimas irgi didelis. Dekorui naudojame daug natūralios žaliavos – šakelių, samanų, medžių žievės.

Kas prisidėjo prie jūsų projekto komandos?

Tai mūsų pirmas didelis fotoprojektas ir jis pavyko puikiai! Prie mūsų projekto prisidėjo labai daug žmonių – tai visas „Glamelijos“ kolektyvas, naujagimių ir šeimos fotografė Jolanta Loseva, kuri turi labai daug patirties, fotografuojant vaikus, suknelių kūrėja Judita Sedalė, aprengusi Tulpių mergaitę švelnia suknele, šukuosenų meistrė Alina Vysockaja, modelis Valerija Ušanovaitė. Nuotraukos buvo darytos fotostudijoje XS. Esame labai dėkingi visiems, kas dirbo su šiuo projektu.

Parengė Mindaugas Jonušas

Fotografijos – Jolanta Loseva Photography

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite