Angle down Atgal

Tulpės sužydėjo devynioliktajam pasimatymui (galerija)

Kasmet pražydus tulpėms, Burbiškio dvaras organizuoja festivalį „Tulpių žydėjimo šventė“. Šiandien prasidėjo šventė „Devynioliktasis pasimatymas“.

Dvaras garsėja nuostabiu peizažinio tipo parku, užimančiu net 28 hektarų plotą. Didingi parko vartai, liūtų tiltas, gausu paminklų, skulptūrų. Įspūdingi parką puošiantys tvenkiniai, kuriuose yra 15 salų, turinčių savo vardus ir istorijas. Salas jungia 12 tiltelių, o aplink plyti žydinčių tulpių kilimas.

Šventėje jau galima grožėtis gamta ir tulpių spalvomis ir įvairove, bet ir šauniai praleisti laiką, klausantis menininkų ir muzikantų pasirodymo, dairantis amatininkų mugėje, apžiūrint parodas bei skanaujant lietuviškų patiekalų.

Šventė šeštadienį prasidėjo tulpių ekspozicijos lankymu.

Sekmadienio renginiai prasidės vidurdienį šeimų iškyla Burbiškio dvaro teritorijoje. Vėl skambės muzika: koncertuos kantri grupė „Karčiama“, kvies grupių „Jonis“, „Undarox“, „Klova-Belkin Band“ koncertai.

Šventėje lauks tautodailininkų mugė pagrindinėje aikštėje, tautodailės, senovinių gramofonų, patefonų, senovinių automobilių parodos Burbiškio dvaro teritorijoje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite