Angle down Atgal

TS-LKD prezidiumas palaiko žemės ūkio ministrą K. Navicką, sudaryta darbo grupė sieks platesnio dialogo su socialiniais partneriais

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) prezidiumas ketvirtadienį išreiškė palaikymą žemės ūkio ministrui Kęstučiui Navickui. Partijos prezidiumas, atsižvelgdamas į žemdirbių susirūpinimą dėl žemės ūkio sektoriaus problemų ir ateities, siūlo sukurti darbo grupę dialogo paieškoms su socialiniais partneriais ir tęsti diskusijas Seime.

Ketvirtadienį TS-LKD prezidiumo posėdyje dalyvavo ir Lietuvos žemės ūkio tarybos (LŽŪT) nariai. Atviroje ir konstruktyvioje diskusijoje LŽŪT pateikė savo poziciją dėl K. Navicko vadovaujamos ministerijos vykdomų darbų, Vyriausybės programos įgyvendinimo. TS-LKD prezidiumo nariai išklausė ir susipažino su LŽŪT nuomone, taip pat į žemdirbių kritiką posėdyje galėjo sureaguoti ir pats ministras K. Navickas.

Po dalykiškos diskusijos, kaip teigiama TS-LKD pranešime, prezidiumo nariai atkreipė dėmesį, kad ministras savo veikloje vadovaujasi valdančiosios koalicijos sutartimi, nuosekliai įgyvendina Vyriausybės programą, pradėjo modernizuoti Lietuvos žemės ūkį bei gerinti Lietuvos kaimo ekonominę ir socialinę padėtį.

Prezidiumo nariai taip pat pažymi, kad dėl pertvarkų žemės ūkio sektoriuje reikalingas platus visuomenės, politinių jėgų ir žemdirbių bendruomenės sutarimas. Šiuo tikslu TS-LKD prezidiumas sudarė partijos frakcijos Seime narių darbo grupę, kuri sieks platesnio dialogo su žemės ūkio sektoriaus socialiniais partneriais.

Darbo grupės nariai: Jonas Gudauskas, Andrius Vyšniauskas, Mykolas Majauskas, Kazys Starkevičius, Aistė Gedvilienė ir Justinas Urbanavičius. Darbo grupei vadovaus Kazys Starkevičius. 

 

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite