Trys plungiškiai irkluotojai iškovojo teisę atstovauti Lietuvos rinktinei

Telšiai

Gintautas VaitkevičiusŠaltinis: Etaplius.lt

43081

Š. m. birželio 23-24 d. Šiauliuose vyko Lietuvos mokinių baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame puikius rezultatus demonstravo Plungės sporto ir rekreacijos centro irkluotojai.

Šiose varžybose sportininkai varžėsi trijose amžiaus grupėse: vaikų, jaunučių ir jaunių. Mergaičių grupėje Greta Gadeikytė buvo nepralenkiama ir iškovojo net 5 aukso medalius, plaukdama vienviete ir dviviete baidare 500 m ir 200 m nuotolius, bei „mix“ rungtyje. Toje pačioje vaikų grupėje kita plungiškė - Ugnė Sabaliauskaitė - pelnė sidabro ir bronzos apdovanojimus, irkluodama 500 m ir 200 m nuotolius.

Berniukų grupėje neatsiliko kanojininkas Lukas Gudijus, iškovojęs 3 aukso medalius: vienviete kanoja 1000 ir 200 m nuotoliuose bei dvivietę kanoją irkluodamas su komandos draugu Mantu Skarulskiu. Sėkmingai pasirodė kanojininkas Mantas Skarulskis, iškovojęs 5 apdovanojimus: auksą,- irkluodamas dvivietę kanoją 1000 m, 3 sidabro medalius, - irkluodamas ir vienvietę, ir dvivietę kanojas 200 m distancijose, bei „mix“ rungtyje – bronzą, irkluodamas vienvietę kanoją 1000 m.

Jaunučių grupėje aukso medalį iškovojo Mantas Jurgutis, irkluodamas keturvietę baidarę 500 m nuotolyje. Jaunių grupėje bronzos medalį 1000 m nuotolyje iškovojo Mantas Gadeikis.

Po puikių rezultatų paskelbimo paaiškėjo, jog Mantas Gadeikis, Mantas Jurgutis ir Greta Gadeikytė iškovojo teisę atstovauti Lietuvos rinktinei „Olympic hopes“ regatoje, kuri vyks rugsėjo mėnesį Poznanėje (Lenkija). Tai vienos didžiausių jaunųjų irkluotojų varžybų pasaulyje, kuriose susirenka talentingiausi jaunieji sportininkai iš visos planetos.

Šiuos sportininkus treniruoja Arvydas Vaitkus ir Edmundas Gelčinskas.