Angle down Atgal

Trypėme jau penktą kartą

Vis daugiau žmonių, mylinčių šokį, įsijungia į rugsėjo pabaigoje vykstančią akciją „Visa Lietuva šoka“. Šiemet šis masinis renginys Lietuvoje vyko rugsėjo 20 dieną. Kaip ir priklauso mažajai Lietuvos kultūros sostinei, į akciją įsijungė ir Žiežmariai. Po darbo miestelio aikštė klegėjo nuo vaikų balsų, čia sukiojosi gražus jaunimas su tautiniais drabužiais.

L. Morkūnienė (kairėje) ir I. Taukinaitienė.
L. Morkūnienė (kairėje) ir I. Taukinaitienė.
„Vaikystės dvaro“ šokėjų vadovė.
„Vaikystės dvaro“ šokėjų vadovė.

Į akcijos dalyvius kreipėsi žiežmarietė Laima Morkūnienė ir kultūros centro vadovė Irena Taukinaitienė. Jos pristatė muzikantą, kuris grojo šokėjams, ir pakvietė į pirmąjį ratelį. Masiniame šokių renginyje dalyvavo Žiežmarių KC „Skaisgijos“ klubo jaunimas, vaikai iš Žiežmarių gimnazijos ir mokyklos- darželio „Vaikystės dvaras“.

Prie jų prisijungė jaunieji šokėjai iš Vaclovo Giržado progimnazijos, kurių buvo net 35. Sukosi rateliai, žingsnelius rodė šokėjai, Visą valandą trypė šokėjai, į būrį įsijungė vis daugiau gyventojų.

Pasibaigus šokiams dauguma dalyvių pasuko prie Strėvos, kur dar nuo Joninių stovi šiaudinės skulptūros. Kadangi akcijos diena sutapo su rudens lygiadieniu, skulptūros buvo sudegintos, lyg ženklas, kad vasara jau tikrai iškeliavo.

„Atspindžių“ inf.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite