Angle down Atgal

Kokią šviesiąją jūsų asmenybės pusę atskleidžia blogi įpročiai?

Amžinai vėluojate? Nekenčiate namų tvarkymo? Keikiatės taip, kad aplinkiniams ausys linksta? Nei vienas iš mūsų nėra tobulas, kiekvienas turime mažiau ar daugiau blogų įpročių. Tačiau ne viskas taip jau prastai. Sužinokite, kokia yra jūsų blogų įpročių šviesioji pusė!

Visada vėluojate? Esate pozityvus idealistas Vėlavimas iš tikrųjų yra įrodytas optimizmo požymis – jūs tikite, kad viskas pasiseks, net jei negalėsite kažkur atvykti laiku. Esate atsparus stresui, pozityvus mąstytojas. Galų gale, užuot matę laikrodį kaip suvaržymą, jūs tikite, kad iš tikrųjų užteks laiko pasiekti savo tikslus ir susitvarkyti svarbiausius dalykus.

Nekenčiate tvarkytis? Jūs esate novatorius

Kuo netvarkingesnis kambarys, tuo lakesnė vaizduotė. Taip teigia Minesotos universiteto tyrėjai, kurie nustatė, kad netvarkingoje erdvėje dirbantys žmonės iškėlė beveik 30 procentų daugiau kūrybinių idėjų nei jų tvarkingi kolegos. Pasirodo, žvilgsnis į chaotišką aplinką padeda pamatyti naujus ryšius tarp anksčiau nesusijusių dalykų. Šis bruožas taip pat rodo, kad turite įvairių pomėgių bei platų interesų ratą.

Kramtote nagus? Esate jautrus perfekcionistas

Šis ūsų nervinis įprotis atspindi jūsų pačių sau daromą spaudimą atitikti ir netgi viršyti keliamus aukštus standartus. Iš tiesų, jūs taip pasineriate į tai, ką darote, kad greičiausiai net nepastebite, jog kramtote nagus - tai liudija, kaip giliai galvojate apie viską nuo savo darbo projektų iki kūrybinių pomėgių.

Nuolat viską atidėliojate? Jūs esate intelektualus problemų sprendėjas

Tai oficialu: „Efektyvumas“ yra pervertintas. Tam tikrų dalykų atidėjimas atidėdamas leidžia jūsų protui atlikti daugiau pasąmoningų darbų, taigi, jūs generuojate originalias idėjas ir galite lengvai jas sujungti į vientisą visumą. Esate intelektualas, prisiimantis riziką, mėgstantis eksperimentuoti su naujais dalykų atlikimo būdais iki paskutinės minutės.

Keikiatės? Esate aštraus proto, sąmojinga asmenybė

Aštresnių žodelių vartojimas reiškia aukštesnį intelektą ir stipresnius bendravimo įgūdžius. Tyrimai parodė, kad žmonės, kurie nebijo nusikeikti, demonstruoja geresnius IQ testo rezultatus. Be to, jie pasižymi geresniais kalbėjimo įgūdžiais: turtingas keiksmažodžių žodynas yra retorikos stiprumo ženklas, o ne bandymas paslėpti žodžių trūkumą.
 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite