Angle down Atgal

Trumpai pabuvęs mero patarėju, S. Lazauskas tapo savivaldybės įmonės „Kauno švara“ vadovu

Prityręs miškininkas Saulius Lazauskas paskirtas Kauno miesto savivaldybės įsteigtos įmonės „Kauno švara“ generaliniu direktoriumi. Iki tol jis buvo mero patarėjas.

S. Lazauskas gruodį gali vadinti asmeninių permainų mėnesiu. 2016 metų pradžioje jis tapo Kauno miškų urėdu, iki tol ketvirtį amžiaus dirbo urėdijos vyriausiuoju inžinieriumi bei urėdo pavaduotoju.

2017 metų gruodį portalas Delfi pranešė apie „vieno iš urėdijų pertvarkos kritikų ir steigėjų sąjūdžio „Už Lietuvos miškus“, Kauno miškų urėdo 55 metų amžiaus S. Lazausko atleidimą. Pasak Aplinkos ministerijos, „dėl prarasto pasitikėjimo, nes S. Lazauskas sukūrė teisinį netikrumą, - jo vadovaujamos miškų urėdijos darbuotojai nebuvo tinkamai informuoti apie būsimą pertvarką“.

Išimtis buvo šių metų liepos pradžioje. Tuomet Kauno miesto savivaldybės mero Visvaldo Matijošaičio pakviestas dirbti jo patarėju, „kuruojančiu medžių priežiūros sritį“, S. Lazauskas kalbėjo apie savo pagrindinį tikslą - „tinkamai sutvarkyti, saugoti ir plėtoti miesto želdynus, taip gerinant kauniečių gyvenimo kokybę mieste“.

Sulaukęs 2018-ųjų gruodžio, jau kaip „Kauno švaros“ naujasis vadovas S. Lazauskas žurnalistams teigė, kad aplinka ir miškai turi daug ką bendro. Ir žada jis vadovauti taip, kad įmonė gerai dirbtų, teiktų paslaugas gyventojams, o miestas būtų tvarkingas ir gražus.

ELTA yra skelbusi, kad šių metų rugsėjį dėl piktnaudžiavimo „Kauno švaros“ generalinio direktoriaus pareigų neteko ilgametis įmonės vadovas Dalius Tumynas. Dėl įtarimų korupcinio pobūdžio nusikaltimu (kyšininkavimu) jis netgi buvo trumpam sulaikytas.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite