Angle down Atgal

Trombonu muzikavo Kretingoje

2017 m. balandžio 11 d. Kretingos meno mokykloje ketvirtą kartą vyko Respublikinis pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų mokinių lietuviškos pjesės konkursas, kuriame tarp 60 dalyvių buvo ir Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos trombono 2 kl. mokinys Eimantas Lukošius, kurį paruošė varinių pučiamųjų klasės vyresnysis mokytojas Sigitas Stankus, akompanavo fortepijono mokytoja Nadežda Snigir.

Konkurso organizatorių sukurta svetinga, jauki ir darbinga aplinka padėjo atlikėjams atsiskleisti patiems ir mėgautis kitų gyvu atlikimu, įgyti patirties.

Eimantas atliko dvi kompozitorių pjeses: T. Adomavičiaus ,,Linksmasis ančiukas“ ir A. Botariovo ,,Daina kelyje“. Pagal amžių Eimantas nestokoja optimizmo ir galimybių, ir nors pateko į jauniausiųjų grupę, bet susitelkimas, muzikalumas, ritmo pajauta džiugino klausytojus, teikė vilčių ateičiai. Eimanto tėveliai pasirūpino atvykimu į konkursą, palaikė pasiruošimo ir renginio metu, nuolat domisi ir kasdieniais sūnaus pasiekimais. Komisijos vertinimai galbūt juos nuvylė, tad norisi palinkėti kantrybės bei sėkmės auginant gabią kūrybingą asmenybę ir siekiant aukštesnių rezultatų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite