Triuškinamą nesėkmę patyręs „Juventus“ atsitiesti sieks savų žiūrovų akivaizdoje

Utena

Utenos „Juventus“ nuotr.

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

177724

Mažojo „Betsafe-LKL“ finalo serijoje iki trijų pergalių uteniškiai patyrė antrąjį pralaimėjimą bei atsilieka 1:2. Ž.Urbono auklėtiniai Panevėžyje patyrė triuškinamą nesėkmę – 82:112 (15:22, 19:37, 24:28, 24:25) bei nebeturi teisės suklupti.

Jau pirmajame trečiųjų rungtynių kėlinyje komandos su problemomis puolime susidūrę „Juventus“ krepšininkai atsiliko nuo savo varžovų – 15:22.

Lemiamą smūgį Panevėžio komanda sudavė antrajame kėlinyje – net 37 taškus per ketvirtį pelnę aikštės šeimininkai susikrovė triuškinamą persvarą bei net neleido uteniškiams pasvajoti apie pergalę. Po dviejų kėlinių komandas skyrė 25 taškai - 34:59.

Po ilgosios pertraukos Ž.Urbono auklėtiniams ir toliau nesisekė stabdyti varžovų puolimo, o po trijų kėlinių „Lietkabeliui“ beliko sutvarkyti formalumus - 58:87.

Ketvirtajame rungtynių kėlinyje stebuklų neįvyko ir užtikrintą pergalę šventė „Lietkabelis“ – 82:112.

Uteniškiams 16 taškų pelnę Mindaugas Kupšas, 14 pridėjo Martynas Gecevičius, 12 – Marius Runkauskas, 11 – Vytautas Šulskis, 10 – Vaidas Čepukaitis, 9 – Žygimantas Skučas, 8 – Gintautas Matulis, 2 – Bryantas Crawfordas.

Nugalėtojams po 16 taškų pelnė Vytenis Lipkevičius bei Paulius Valinskas.

Ketvirtosios šios serijos rungtynės vyks trečiadienį Utenoje.