Angle down Atgal

Trims „Maximos“ darbuotojoms nustatytas koronavirusas, daugėja ir pasveikusiųjų

 Prekybos tinklas „Maxima“ praneša apie tris naujus savo darbuotojų susirgimų COVID-19 infekcija atvejus ir šešis per šią savaitę jau pasveikusius darbuotojus. Šeštadienį, lapkričio 7 dieną, koronavirusu užsikrėtė darbuotojai Vilniuje ir Kretingoje. Parduotuvėse ir kituose padaliniuose, kur dirbo COVID-19 susirgusios darbuotojos, yra atlikta pilna dezinfekcija.

„Kasdien vis daugėjant šalyje užsikrėtimo COVID-19 infekcija atvejų, fiksuojami susirgimai ir tarp mūsų darbuotojų. Vakar koronavirusas nustatytas dar trims „Maximos“ darbuotojoms, tačiau labai džiaugiamės, kad kasdien vis daugiau darbuotojų pasveiksta. Per šią savaitę jau šeši darbuotojai pasveiko ir įveikė koronavirusą. Parduotuvių ir kitose patalpose, kuriose dirbo koronavirusu užsikrėtę darbuotojai, yra papildomai išvalytos ir atlikta pilna vidaus dezinfekcija. Konsultuojamės su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru ir imamės visų rekomenduojamų prevencinių veiksmų, kurie padėtų išvengti COVID-19 susirgimų plitimo“, – sako prekybos tinklo „Maxima“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Prekybos tinklas „Maxima“ nuo COVID-19 pandemijos pražios visuomenei informuoja apie kiekvieną COVID-19 užsikrėtusių darbuotojų atvejį.

Vakar COVID-19 infekcija nustatyta Vilniaus „Akropolyje“ esančios „Maxima XXXX“ parduotuvės darbuotojai. Ji paskutinįsyk darbo vietoje buvo lapkričio 3 dieną. Dvi kolegės, kurios galima kontaktavo su sergančiąja COVID-19, saviizoliavosi. Taip pat koronavirusu užsikrėtė „Maximos“ administracijos darbuotoja. 

Koronavirusu užsikrėtusi Kretingoje, Žemaitijos al. 29, esančios „Maxima X“ parduotuvės darbuotoja paskutinįsyk savo darbo vietoje buvo lapkričio 2 dieną. Artimų kontaktų nei su pirkėjai, nei kitais kolegomis nebuvo.

Parduotuvės, kuriose dirbo COVID-19 užsikrėtusios darbuotojos, yra išvalytos ir pilnai dezinfekuotos. Pasak E. Dapkienės, šios „Maxima“ parduotuvės darbuotojai ir pirkėjai gali jaustis saugiai ir toliau lankytis šiose parduotuvėse.

Iš viso nuo koronaviruso pandemijos pradžios susirgimai COVID-19 infekcija yra diagnozuoti 93 „Maximos“ darbuotojams, iš kurių 31 darbuotojas yra pilnai pasveikę ir sugrįžę į darbus. Iki šiol dėl COVID-19 yra ištirti 1237 prekybos tinklo „Maxima“ darbuotojai. Šiuo metu 100 darbuotojų testo atsakymų dar laukiama.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite