Angle down Atgal

Trijuose Jurbarko daugiabučiuose paskelbtas draudimas rūkyti balkone

Jurbarko miesto trijuose daugiabučiuose – Dariaus ir Girėno g. 45, Kęstučio g. 23 ir Dariaus ir Girėno g. 97 – bus uždrausta rūkyti balkonuose. Šių namų gyventojai pareiškė prieštaravimus dėl rūkymo. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Bastys, gavęs prieštaravimą, paskelbė nutarimą, kad šių daugiabučių namų balkonuose, terasose ir lodžijose, nuosavybės teise priklausančiuose atskiriems savininkams, draudžiama rūkyti. 

 

Apie šį įsakymą informuotas šių namų administratorius, kuriam nurodyta apie įsakymą paštu arba elektroninio ryšio priemonėmis informuoti daugiabučio namo butų ir kitų patalpų savininkus, taip pat  įrengti informacinius ženklus apie draudimą rūkyti šių daugiabučių namų balkonuose, terasose ir lodžijose. Nutarimas įsigalioja nuo 2021 m. balandžio 17 d.

Rūkymas daugiabučiuose tapo dar labiau apribotas, kai valdžia nusprendė nuo š. m. sausio 1 d. įteisinti draudimą rūkyti balkonuose, jeigu bent vienas namo gyventojas tam prieštarauja. Prieštaravimas turi būti pareikštas raštiškai, savivaldybei. 

Primename, kad draudimo rūkyti nesilaikantys asmenys atsako pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 492 straipsnį ir jiems gali būti skirtas įspėjimas arba bauda nuo 20 iki 90 eurų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite