Angle down Atgal

Treniruoklių salė Širvintose atveria duris

Viešojoje erdvėje prabilus apie karantino atlaisvinimus ir atveriamas sporto klubų duris, ne vienas širvintiškis teiraujasi apie tai, kada bus galima apsilankyti naujose treniruoklių salėse.

Širvintose šiemet jau turime 2 naujas treniruoklių sales. Jos yra pilnai įrengtos, bet dar neatidarytos.

Treniruoklių salė Širvintų sporto ir laisvalaikio centre (Kalnalaukio g. 41) bus atidaryta tik tuomet, kai karantino sąlygos bus atlaisvintos ir bus leidžiama veiklą vykdyti baseinams.

Dabartiniai karantino suvaržymai įpareigoja užtikrinti sąlygas, kad kiekvienam treniruoklių salėje sportuojančiam asmeniui būtų 20 kv.m erdvė.

Taigi, buvusio kino teatro patalpose (Vilniaus g. 81) vienu metu galės sportuoti 6 žmonės. Pagal reikalavimus privalės dirbti 3 darbuotojai: administratorius, treneris ir valytojas.

Suprasdami, kad dėl pandemijos daugelis gyventojų patyrė materialinių sunkumų, teikiame Širvintų r. savivaldybės tarybai projektą siūlydami sumažinti anksčiau patvirtintus treniruoklių salės paslaugų įkainius. Tarybos posėdis vyks balandžio 28 d.

Priėmus sprendimą dėl įkainių, jau KETVIRTADIENĮ, BALANDŽIO 29 d. 19.00 val. vyks oficialus treniruoklių salės (Vilniaus g. 81) ATIDARYMAS.

Nuo balandžio 30 d., penktadienio, treniruoklių salė veiks nuo 10.00 ryto iki 22.00 val. vakaro. Nors gegužės 1 d. yra šventinė, bet norintys pasportuoti, bus laukiami ir šeštadienį.

Norintys išbandyti naujas paslaugas, privalės iš anksto užsiregistruoti tel. 8 65944862 dėl aukščiau paminėtų karantino sąlygų reikalavimų.

Visa informacija apie treniruoklių sales, jų darbą bei įkainius nuo ketvirtadienio skelbiama Širvintų sporto centro svetainėje www.sirvintusportas.lt bei Facebook paskyroje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite