Angle down Atgal

Trečiosios kūrybinės- meninės stovyklos ,,(IŠ)TARK“ aidai

Jau trečią kartą Kurtuvėnuose vyko Stasio Šalkauskio gimnazijos kūrybinė- meninė stovykla „(IŠ)TARK“. Joje dalyvavo gausus būrys miesto mokyklų mokinių, mėgstančių dainuoti, šokti, vaidinti, neįsivaizduojančių savo kasdienybės be kūrybos.

Septynios dienos prabėgo nepastebimai greitai, nes veiklos keitė viena kitą, nuobodžiauti nebuvo kada. Stovyklautojams praktinius užsiėmimus vedė aktoriai Monika Šaltytė ir Rokas Petrauskas, režisierė Lina Jankauskaitė, menininkė, fotografė Edita Sūdžiūtė. Psichologė Audra Bardauskienė mokė jaunuolius įveikti scenos baimę, o lektorė Rita Toleikienė ir stovyklos vadovė Eglė Naimavičienė surengė kūrybines dirbtuves „Korupcija mene“. Stovykloje netrūko ir tikro judesio. Žygis į Šiaulių jogos studijos „Sielos harmonija“ vadovės Svetlanos Sarasvati sodybą prie Pašvinio ežero, vaikščiojimas su šiaurietiškomis lazdomis, jogos pratimai ir gongų garsai paliko neišdildomą įspūdį. Nepaliko abejingų ir šokių vakaras, kurį organizavo ansamblio „Vaiguva“ vadovas Alvydas Januševičius. O kur dar pačių surengtas aukcionas, sukurti filmai pagal Kurtuvėnų legendas... Paskutinį vakarą stovyklautojai, atsidėkodami Kurtuvėnų regioniniam parkui už galimybę organizuoti stovyklą išskirtinai gražioje vietoje, suorganizavo talką. Išvardinti neįmanoma, kiek daug visko buvo per tą savaitę. Net ir gamta lepino geru oru.

Stovykla baigėsi. Tikslas suteikti galimybę gabiems teatrui mokiniams patobulinti bendravimo, bendradarbiavimo, kūrybiškumo, atsakingumo, laiko vadybos ir kitas kompetencijas bei „pasimatuoti“ aktoriaus specialybę pasiektas. Džiugu, kad atsisveikindami stovyklautojai vieni kitiems tarė: „Iki pasimatymo kitą vasarą toje pat vietoje“. Tai- geriausias įvertinimas stovyklos organizatoriams ir vadovams, kurie nuoširdžiai dėkoja visiems dalyviams ir svečiams už bendrystę, kartu turiningai ir prasmingai praleistą laiką, o Kurtuvėnų regioninio parko darbuotojams bei Kurtuvėnų šv. apaštalo Jokūbo bažnyčios klebonui Andriui Valčiukui už svetingumą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite