Angle down Atgal

Trečiadienį keliuose sužeista 12 žmonių

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, gegužės 15 d., trečiadienį, mūsų šalies keliuose užregistruoti 85 eismo įvykiai, iš jų 12 eismo įvykių metu buvo sužeista 12 žmonių. Tarp sužeistųjų – 2 nepilnamečiai, 8 m. pėsčioji ir 8 m. keleivė. Per parą sužeisti 3 vairuotojai ir 3 keleiviai, 1 motociklo vairuotojas, 1 pėsčioji, 1 paspirtuko vairuotoja, 3 dviratininkai.

Per parą dėl važiavimo pirmenybės taisyklių nesilaikymo įvyko 4 susidūrimai sankryžose, dėl vairuotojų neatidumo ir nepasirinkto saugaus važiavimo greičio įvyko 2 susidūrimai su priekyje važiavusiomis transporto priemonėmis.

Joniškio rajone krautuvo vairuotojas užvažiavo ant dviratininkės, Vilniuje iš kiemo išvažiuojantis automobilis partrenkė paspirtuku važiavusią moterį.

Magistraliniame kelyje Panevėžys–Pasvalys–Ryga įvyko susidūrimas kaktomuša, kurį sukėlė neblaivus vairuotojas (nustatytas 1,44 prom. girtumas).

Vakare Kaune keleivinis autobusas nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje degant draudžiamam šviesoforo signalui susidūrė su per perėją važiavusiu dviračiu, kurio vairuotojas paguldytas į ligoninę.

Beveik tuo pačiu metu R. Kalantos g., taip pat Kaune, automobiliu buvo partrenkta netikėtai į kelią įbėgusi 8 metų mergaitė.

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia dėmesį, kad šiltuoju metų laiku keliuose į įvykius dažniau patenka pažeidžiamiausių eismo dalyvių – pėsčiųjų, važiuojančių paspirtukais, riedučiais, riedlentėmis, dviračių (motorinių, elektrinių), motorinių (elektrinių) paspirtukų, riedžių vairuotojai. Prašome pasirūpinti savo ir aplinkiniu saugumu keliuose, o vietose, kuriose susikerta įvairių kategorijų eismo dalyvių keliai, laikytis važiavimo pirmenybės taisyklių reikalavimų ir visais atvejais įsitikinti, kad važiuoti yra saugu, o transporto priemonės sustojo praleisti kitus eismo dalyvius. Atkreipiame dėmesį, kad atidumas kelyje gali padėti išvengti skaudaus eismo įvykio.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite