Angle down Atgal

Trakų viešojoje bibliotekoje keičiasi lankytojų aptarnavimo tvarka

Informuojame, kad nuo spalio 28 d. keičiasi lankytojų aptarnavimo tvarka Trakų viešojoje bibliotekoje ir filialuose.

  • Visi viešosios bibliotekos ir filialų lankytojai bus registruojami, prašant nurodyti vardą ir pavardę bei telefono numerį. Lankytojų asmens duomenys bus saugomi 21 dieną, o po to sunaikinami. Šie duomenys renkami ir tvarkomi tik COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais.
  • Skaitytojai bus įleidžiami į atvirus knygų fondus išsirinkti knygų, tačiau bus ribojami jų srautai. 
  • Grąžinamas knygas būtina palikti knygų grąžinimo dėžėje (jei filialas knygų grąžinimo dėžės neturi, knygas reikia grąžinti bekontakčiu būdu).
  • Norintiems pasinaudoti viešosios interneto prieigos kompiuteriais, būtina išankstinė registracija viešosios bibliotekos, Vaikų literatūros skyriaus ar filialų telefonu.
  • Nuo spalio 28 d. neteikiamas periodikos išdavimas vietoje. Į namus išduodami tik žurnalai.
  • Neformaliojo vaikų švietimo būreliai nuo spalio 26 iki lapkričio 11 d. atšaukiami. Dėl nuotolinių veiklų su būrelius lankančių vaikų tėvais arba globėjais bibliotekos darbuotojai susisieks asmeniškai.  
  • Skaitmeninio raštingumo mokymai bibliotekos patalpose nuo spalio 26 d. iki lapkričio 11 d. stabdomi. Kviečiame dalyvauti nuotoliniuose projekto „Prisijungusi Lietuva“ skaitmeninio raštingumo mokymuose pažengusiesiems. Bibliotekos darbuotoja, atsakinga už skaitmeninio raštingumo mokymus pažengusiems, dėl nuotolinių mokymų su dalyviais susisieks asmeniškai.
  • Nuo spalio 26 d. iki lapkričio 11 d. Trakų viešojoje bibliotekoje ir filialuose atšaukiami visi renginiai.

Primename, kad bibliotekoje vyresniems nei 6 m. lankytojams būtina dėvėti apsaugines burną ir nosį dengiančias veido kaukes (išskyrus, kai žmogus kaukės negali dėvėti dėl negalios, sveikatos problemų), taip pat rekomenduojama dėvėti apsaugines pirštines. Užėjus į biblioteką, prašome dezinfekuoti rankas, o viduje laikytis saugaus 2 m atstumo. 

Grąžintos knygos ir žurnalai karantinuojami 3 paras (72 val.) po grąžinimo, po to grįžta į lentynas.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus ir dėkojame už supratingumą. Svarbiausia – visų mūsų sveikata.

 Trakų viešosios bibliotekos informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite