Angle down Atgal

„Trakų“ vartininkas I.Plūkas: „Rytoj manęs laukia gyvenimo rungtynės“

Prieš savaitę pirmąsias Europos futbolo lygos antrojo atrankos etapo rungtynes „Norrkoping“ (Švedija) ekipai 1:2 pralaimėję „Trakų“ futbolininkai ketvirtadienį bandys atsirevanšuoti varžovams ir pirmąsyk klubo istorijoje žengti į trečiąjį etapą.

Šįsyk trakiškiams jau galės padėti po diskvalifikacijos sugrįžęs Arūnas Klimavičius bei raumens traumą išsigydęs Ignas Plūkas.

„Aš pasiruošęs, o ar žaisiu, priklausys nuo trenerio, - teigė pagrindinis šio sezono „Trakų“ vartininkas I. Plūkas. - Smagi varžovų komanda. Mano nuomone, už škotų „St. Johnstone“ žymiai stipresnė. Anie žaidė tik aukštais kamuoliais, o „Norrkoping“ gali ir iš toli smūgiuoti, ir sužaisti per kraštus, ir įžengti į baudos aikštelę. Laukia sunkios rungtynės, tačiau tikime, kad galime. Man asmeniškai tai gyvenimo rungtynės, tokių svarbių dar niekada nežaidžiau“.

Pastaruoju metu pralaimėjimus Švedijoje renkantis „Norrkoping“ klubas ne tik prarado pirmąją vietą, kurią neseniai dalijosi su „Malmo“, tačiau jau nukrito į trečiąją poziciją, o pagal prarastus taškus - net į šeštąją.

„Nemanau, kad mums turėtų rūpėti priešininkų problemos: nei jų žaidimo kreivė, nei žaidimo stilius. Mums svarbiausi žiūrėti į save ir bandyti išnaudoti savo pliusus bei jų minusus. Neįsivaizduoju, ar tie pralaimėjimai Švedijoje kažkaip atsilieps būsimose rungtynėse. Pavyzdžiui, pirmose rungtynėse neatsiliepė. Galbūt, dabar atsilieps. Sunku pasakyti“, - kalbėjo vyriausiasis treneris Olegas Vasilenka, nenorėjęs atskleisti ir savo komandos būsimo žaidimo plano.

„Galiu pasakyti tik tiek, kad nebus taip, jog visas rungtynes žaisime vienodai. Bus situacijų, kai bandysime paspausti, bus situacijų, kai atiduosime iniciatyvą jiems. Galiu pažadėti tik vieną - rytoj nuo pirmos akimirkos žaisime rezultatui. Visa kita antraeilis dalykas“, - dėstė O. Vasilenka.

Paskutinė priešrungtyninė lengva „Trakų“ treniruotė prasidėjo Oskaro (Oscar) pasveikinimu 19-ojo gimtadienio proga bei naujoko Valentino Jeriomenkos pristatymu. Pastarasis ketvirtadienio rungtynėms registruotas dar nebus.

Savo treniruotę Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione trečiadienio vakarą surengė ir „Norrkoping“ futbolininkai. Pastariesiems sintetinė danga - jokia naujiena. Namų rungtynes Noršiopingo komanda taip pat žaidžia ant sintetikos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite