Angle down Atgal

Trakų rajono ugniagesiai įgijo naują įrangą ir aprangą

Metų pradžia – su geromis naujienomis Trakų priešgaisrinei gelbėtojų įstaigai. Šiandien Aukštadvario, Onuškio, Rūdiškių, Paluknio, Tiltų ugniagesių komandų skyrininkams ir Trakų gelbėtojams perduota naudoti visiškai nauja įranga ir apranga. Toks atsinaujinimas bene pirmasis per daugelį įstaigos veiklos metų.  

Ką įsigijo ir kaip įrangą naudos, pristatė įstaigos vadovas Giedrius Jasionis. Nuo šiol kiekviena  komanda visiškai atnaujins savo turimą techniką bent trijų dydžių užniagesių žarnomis. Be to, ugniagesių arsenalą papildė gaisriniai reguliuojami švirkštai, nauja moderni apranga nuo galvos iki kojų: šalmai ir pošalmiai, specialios veido kaukės, striukės, pirštinės, batai.

Gelbėtojams perduotas specialiai pritaikytas automobilis, gelbėjimo rogės, nauji neperšlapami kostiumai, gelbėjimo liemenės, virvės, šalmai ir kita gelbėjimo įranga.   

Pasak G. Jasionio, dabar turimas rajono gasrininkų arsenalas nenusileidžia Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentui pavaldžių statutinių ugniagesių techninėms priemonėms.

Naujos įrangos perdavimo ceremonijoje dalyvavo ir domėjosi rajono ugniagesių veikla, išklausė jų pageidavimų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė ir vicemerė Marija Puč.     

Merė E. Rudelienė pasidžiaugė šiuo atsinaujinimu, palinkėjo ugniagesiams sėkmės ir, žinoma, kuo mažiau gaisrų. Kaip juokavo vienas iš ugniagesių komandos skyrininkų, būtų gerai, jei naujosios aprangos prireiktų tik eiti į bažnyčią mišių per ugniagesių gelbėtojų globėjo šv. Florijono dieną.

Įranga ir apranga, atitinkanti ES standartus ir reikalavimus, įgyta savivaldybės lėšomis – tam panaudota apie 38 tūkst. eurų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite