Angle down Atgal

Trakų rajono savivaldybėje lankysis Seimo kontrolierius Raimondas Šukys

Seimo kontrolierius savivaldybių institucijų ir įstaigų pareigūnų veiklai tirti Raimondas Šukys tęsia vizitus po šalies savivaldybes. Šių metų lapkričio 27 d. Seimo kontrolierius lankysis Trakų rajono savivaldybėje.

R. Šukys kartu su Seimo nariu Jaroslavu Narkevičiumi bei savivaldybės teritorijoje esančiose rinkimų apygardose išrinktais Seimo nariais Jonu Liesiu ir Juozu Baubliu susitiks su savivaldybės mere Edita Rudeliene, vicemerais, savivaldybės administracijos direktoriumi Dariumi Kvedaravičiumi, direktoriaus pavaduotojais, padalinių vadovais ir kitais savivaldybės pareigūnais, priims iš anksto užsiregistravusius savivaldybės gyventojus.

Susitikime planuojama aptarti aktualias viešojo administravimo paslaugų kokybės, pareigūnų biurokratizmo ar piktnaudžiavimo problemas. Taip pat ketinama aptarti nagrinėjamus skundus dėl galimai pažeistų žmogaus teisių į gerą viešąjį administravimą bei klausimus, susijusius su Trakų rajono savivaldybės administracijos ir savivaldybės įstaigų pareigūnų veikla, paaiškinti Seimo kontrolierių įstaigos veiklos tikslus, pristatyti Seimo kontrolierių vykdomą nacionalinę kankinimų prevenciją bei Seimo kontrolierių įstaigos – nacionalinės žmogaus teisių institucijos – veiklos perspektyvas.

Lankydamasis Trakų rajono savivaldybėje, Seimo kontrolierius R. Šukys bei Seimo nariai J. Liesys, J. Narkevičius ir J. Baublys taip pat priims iš anksto užsiregistravusius savivaldybės gyventojus. Gyventojų priėmimas vyks lapkričio 27 d. nuo 12.30 val. Trakų rajono savivaldybės administracijos patalpose, Vytauto g. 33, Trakuose. Gyventojai registruojami nemokamu Seimo kontrolierių įstaigos telefonu 8 800 22100.

10.00–11.00 Seimo kontrolieriaus R. Šukio bei Seimo narių J. Liesio, J. Baublio ir J. Narkevičiaus susitikimas su Trakų rajono savivaldybės mere E. Rudeliene, administracijos direktoriumi D. Kvedaravičiumi ir kitais savivaldybės vadovais.

11.00–12.00 Susitikimas su Trakų rajono savivaldybės administracijos padalinių vadovais ir kitais savivaldybės institucijų pareigūnais.

12.30–15.00 Seimo kontrolierius R. Šukys bei Seimo nariai J. Liesys, J. Narkevičius ir J. Baublys priims iš anksto užsiregistravusius gyventojus Trakų rajono savivaldybės administracijos patalpose.

Seimo kontrolierių veiklos tikslas – ginti žmogaus teises į gerą viešąjį administravimą, užtikrinantį žmogaus teises ir laisves, prižiūrėti ar valdžios įstaigos vykdo pareigą tinkamai tarnauti žmonėms.

Trakų rajono savivaldybės informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite