Angle down Atgal

„Trakų“ klubą paliko trys futbolininkai

Prieš atsakomąsias Europos lygos atrankos antrojo etapo rungtynes su „IFK Norrkoping“ (Švedija) ekipa „Trakai“ atsisveikino su trimis futbolininkais - Povilu Malinausku, Dariumi Kazubovičiumi ir Luku Kochanausku. Pastarasis nuo šiol vilkės „Kauno Žalgirio“ marškinėlius.

„Visus juos matėme savo komandos dalimi, tačiau traumos padarė savo. Tiek Darius, tiek Povilas ilgam iškrito iš rikiuotės ir į aikštę sugrįš dar negreitai. Luko situacija kiek kitokia - jis futbolo fanatikas. Jam atsirado galimybė žaisti ir jis išvyksta į Kauną. Noriu visiems padėkoti už pastangas, palinkėti būti sveikiems ir pademonstruoti savo gebėjimus aikštėje“, - sprendimą atsisveikinti su trimis futbolininkais komentavo „Trakų“ direktorius Virmantas Lemežis.

Trečiadienį ekipai buvo pristatytas naujokas - Valentinas Jeriomenka. Šis futbolininkas pateko į tą devynių žaidėjų sąrašą, kurio žaidėjai prieš kelias savaites atsisveikino su „Utenio“ klubu. V. Jeriomenka šiandien dar nebus registruotas, tačiau sekmadienio rungtynėse su Klaipėdos „Atlantu“ jis jau galės padėti riteriams.

L. Kochanauskas savo profesionalią karjerą pradėjo Kaune, kur 2010 m. prisijungė prie šiuo metu jau nebeegzistuojančios FBK „Kaunas“ ekipos. Taip pat futbolininkas yra rungtyniavęs Alytaus „Dainavos“, Klaipėdos „Atlanto“, Liepojos „Metalurgs“ (Latvija), Pakruojo „Kruojos“ ir Panevėžio „Ekrano“ komandose.

Pastaruosius dvejus metus Lukui sunkiai sekėsi įsitvirtinti „Trakų“ ekipoje po to, kai 2015 m. Europos taurės atrankos rungtynėse patyrė sunkią kojos traumą. Tačiau šiuo metu futbolininkas yra pilnai pasiruošęs rungtyniauti bei nekantriai laukia savo debiuto Kaune.

Puolėjas „Kauno Žalgirio“ komandoje rungtyniaus 30-uoju numeriu pažymėtais marškinėliais ir galbūt debiutuos jau šeštadienio rungtynėse su Jonavos „Jonava“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite