Angle down Atgal

Trakų Karališkojo teatro 30-mečiui – fotoportretų galerija

Šiandien Trakų rajono savivaldybėje, antrajame aukšte, atidaryta kupina emocijų fotoportretų paroda „Teatro veidai 2021“ . Ši ekspozicija skirta Trakų Karališkojo teatro 30-mečiui.

Teatras buvo įkurtas  1991 metais, per trisdešimt veiklos metų pastatė 43 spektaklius, jame kūrė  apie 70 aktorių.

Trakų Karališkojo teatro režisierius ir vadovas Robertas Čiuta sakė, kad paroda „Teatro veidai 2021“ yra skirta išreikšti padėką ir pagarbą aktoriams. Aktorių buvo paprašyta atsakyti į klausimą: „Kas tau yra teatras?“. Iš jų atsakymų bei jų nuotraukų ir sudėliota ši Trakų Karališkojo teatro aktorių portretinių fotografijų paroda.

Savivaldybės meras Andrius Šatevičius pastebėjo, kad paroda įamžino puikias teatro gyvenimo akimirkas, aktorių emocijas ir mintis. Meras linkėjo teatrui kūrybinės sėkmės, naujų pastatymų. Šiltus žodžius parodos organizatoriams tarė ir rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Abucevičienė. Šia proga teatro režisierius pakvietė į premjerą, kuri Trakuose vyks vasario mėnesį. Spektaklis bei jubiliejaus iškilmės turėjo vykti praėjusių metų pabaigoje, bet dėl pandemijos ribojimų buvo nukelta.

Aktorius fotografavo Dana Buinickaitė, maketavo Aušra Vaskelienė. Projektą finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Trakų rajono savivaldybė.

Parodą  organizavo Trakų kultūros rūmai, ją parengė meno galerija „Fojė“, Trakų Karališkasis teatras. Numatyta, kad paroda apkeliaus ir kitas rajono kultūros erdves, lydės teatrą gastrolinėse išvykose. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite